Sa ne cunoastem ! Noii inscrisi sunt rugati sa posteze in acest topic
  • salut!stefan doru 42 ani craioova sot 1,9 tdi 2006 mai puriu, dar mereu tanar si indragostit de SOT de cand a aparut.numai bineeeeeeeeeeee!
  • Iulian NICULAE, inginer tcm, 42 ani, bucuresti, o astept pe sot 1,9 tdi in aprilie 2008 ...
  • Salut
    Cornel, 26 de ani, Botosani, Inginer, SOT 1,9 TDI 12 000 km
  • Salut,
    Adi , 25 ani, Inginer Mecanic, fericitul posesor a unei SOT 1,9 101 Hp, 26000Km
  • bine ati venit! adi sa ne spui si de unde esti si sa iei legatura cu reprezentantul din judetul tau!
  • ADY IASI, 32 ani, SOT 1.9 TDI 2007, 17000KM , militian, proaspat tatic permis de 14 ani
  • salut! bine ai venit! sper ca nu esti politist la rutiera!
    trimite datele tale la cumnatu asa cu cum scrie pe blog si te voi contacta sa discutam si poate ne intalnim!
  • Sa traiti ! bine ati venit :)
  • mama da ce repede se raspunde aici.. abia am postat acu 10 min :D interes maxim.
  • suntem o specie, iar tu o delicatesa :)
  • :))))) ronin ticule, bine-ai venit... sa fii sanatos
  • astept datele tale sa te pun in legatura cu baietii sa primesti calendare si sticker
  • mai bine se facea un canal pe yahoo messenger la cat de repede se raspunde :D
  • hehe... stai sa vina uichendu`..... :)))
  • da-mi add la real_fiara pe yahoo ca sa vorbim{sunt reprezentant pe IS} cu ocazia asta!
  • trimit si datele.. da sa ma descalt intai cum si de unde.. ca nu am apucat sa ma uit prin forum :D
  • salut ,mitrea danut 28 de ani taximetrist bucuresti posesor skoda octavia 2007 25000 km
  • si ai octavia tour galbena cu folie pe ea? bine ai venit
  • bine ai venit senna. astept datele tale.
  • Salut Viorel 38 ani, electronist Drobeta Turnu Severin Octavia 1 1,9 tdi 110 cai adusa din Germania.
  • da frate razvan am folie galbena pe skoda
  • bine a-ti venit oameni buni . astept datele voastre,. aveti reguli scrise. si un articol in blog despre cum puteti intra in posesia unui sticker. foarte important sa trimiteti datele sa putem vorbi. de luni incepem sa ne adunam pentru intalnirea nationala. trebuie sa rezervam campingul.
  • Salut la toti posesorii de Skoda Octavia Tour , Ma numesc Alex sunt din Bucuresti am 21 si posed o skoda octavia tour 2007 1.9 tdi 101 cp
  • bun venit alecsino! lasa-i datele de contact lui cumnatu si intra pe sectiunea pentru bucuresti ca sa-mi lasi si mie id de mess
  • Va citesc de ceva timp si azi m-am inscris - Dan, 30+ ani , din Bucuresti, SOT de o luna, de la nevasta-mea ;)
  • Dragos, 26 ani din data de 13.03., sunt din Craiova (lucrez insa in Arad de cateva luni; ma voi muta cu serviciul in Timisoara), consilier juridic.
    Masina:
    Octavia RS 2002, galbena,1.8T benzina, motor AUQ, stock (doar cu pleoape fata-spate si alta grila)
  • bine ai venit! sper sa gasesti lucruri interesante
    {ms ca ai intrat}
  • @D'evil69: ei, frate Dragos, bine ai venit printre noi. Eu cred ca ma bucur cel mai tare, ca prea erau multi ingineri pe-aici:) - a fost o gluma, nu va suparati, acu' suntem si noi, doi juristi!
  • asa asa, avem cu cine sa ne batem acum ca avem vulturii pe umeri.
  • ...buna, Bucuresti, 40 de ani (aproape decan de varsta ), in timpul liber ma duc la serviciu (Radio si televiziune), sunt inscris de vreo doua luni aici dar nu am postat nimic pentru ca inca nu mi-a venit "pupaza". Acum, ca mai am de asteptat 3 saptamani, am indraznit. A mea va fi SOT gri satin 1.9/101cp. cu tot ce trebe :) Bine v-am gasit. BTW, foarte multe lucruri de folos pe acest site :)
  • Apropos Cumante, buna treaba ai facut cu acest Club :)
  • ma bucur ca ai completat in topicul adecvat! bine ai venit la noi!
  • dak tot m-am inscris pe forum ( sunt chestii interesante..efapt totul e interesant si e f bine sa ai cu cine vb) Alin,19 ani, Cluj...reprezentantul pe aici nu stiu cine e :D sot 1,9 tdi 101...sper intr-o luna maxim sa fie in garaj..o scot pe batrana solenza de acolo:D
  • bine ai venit. in cluj inca nu avem un reprezentant. astept datele tale sa iti pot trimite sticker si calendare.
  • cosmin, rm-sarat jud buzau..available in buc mai mult....sot 1,9 tdi 90 hp, 2005
  • sa tariasca sa n floreasca skodistii si la mai mare ....alex..33ani ....sot 2.0 i ...116 cp din 2002..combi..112tkm (sper)...si permis de 12 ani ... a...jurist .....cele bune sa se adune la toata lumea...
  • sper curan persoana juridica,...rugaminte maxima: " Cumnate, stick, te rog frumos geme luneta de lipsa" :)
    ...am trimis datele, te rog trimite stickul aferent fanilor :) il astept :) (si ceva promotionale daca se poate)
  • bai fratilor da nu vreti cam multe. aveti rabdare ca nu sunt sponsorizat de nimeni.iar stickerul il trimit cand pot si eu, nu uitati ca si administrez acest forum. apropo dodo mai citeste situl cu atentie nu te infinge numai in forum, ca deja cand lumea ma intreaba de telefon.......am datele in contact si peste tot, daca ai sa citesti ai chiar si id de mess. no ofense.
    p.s.: daca ai spus ca stai acum in iasi de ce nu iei legatura cu reprezentantul pe iasi, sau daca vii in piatra neamt de ce sa iti trimit ? doar ne vedem nu?
  • si inca ceva, trimiteti fratilor datele cand va inscrieti in acest forum, altfel nu am cum sa fac nimic pentru voi:
    1. sa va pun in legatura cu alti membri apropiati
    2. sa va trimit sticker sau sa va pun in legatura cu reprezentantul care se ocupa cu treaba asta
    3. nu o sa va pot elibera niciodata un card de membru
    4. nu o sa fiti niciodata un membru activ , deci nu veti beneficia de anumite materiale
    5. nu o sa figurati intr-o evidenta contabila cu cotizatia deci nu veti putea aduna puncte de fidelitate pentru anumite surprize

6. veti fi doar membri simpatizanti, anonimi, activi doar in discutii

trimiteti datele pe adresa de mail cunoscuta, daca nu faceti un efort si o descoperiti, nu e foarte greu, trebuie doar sa accesati pagina de contact.
  • pt mihaela 34 te astept sa intrii pe stsmev id mess
  • pokola norbert din Cluj-Napoca, 28 de ani, casatorit, asistent social (o perioada) posesor a unei SKODA OCTAVIA TOUR, 1.9 TDI, maro de 3 ani, la mine de o saptamana.
  • In sfarsit am gasit si eu rubrica unde sa ma prezint! Ma cheama Gil, sunt din Deva, inginer constructor, am o Skoda Octavia Tour 1,9 tdi 90 CP cu cutie automata, gri metalizat cu geamuri foliate fumurii, AF 2003, adusa din Germania in Mai 2006, la 128.000 km iar acum avem impreuna 206.500 km, am ajuns si la o medie de 1.000 km / saptamana de pot sa spun cand iau pe cineva in masina: "poftiti in biroul meu"...
  • Bine ai venit! Esti printre putinii care au SOT cutie automata pe acest forum si cred singurul care o are pe motorina! Ce te-a determinat sa faci alegerea asta?
  • Motorina pentru consum, automata pentru confort, comoditate si faptul ca stau mai mult in masina decat pe picioare si pot vorbi la 2 telefoane in timp ce conduc. Am avut numai masini cu cutii manuale pana acum (Dacia 1300, Daewoo Matiz, Opel Corsa, BMW 318, 320, 323) si nu regret nici o secunda alegerea facuta! Si credeti-ma pe cuvant, cand o calc pe coada, tasneste cu toti cei 90 CP asa automati cum sunt!!!
  • ......In sfarsit un "consatean" de al meu... Gil, da un semn pe mess (ID- alxphone) sau suna-ma (0723.426.816) sa ne intilnim sa iti dau calendare si stiker. Daca nu ma insel cred ca ai un calendar, daca imi aduc bine aminte era masina parcata in fata la mine la magazin (22 Decembrie sensul giratoriu cu Balcescu) si ti-am pus unul la stergator. ;)
  • hi everybody. alt clujean vi s-a alaturat.
    sunt danut, 23 ani, si conduc o octavie din 98 (un 1.6 de 100 de cai) de la ai mei, da mio iau pe a mea :D

va las si un id: getedoi@yahoo.com
    si un nr de telefon: 0744592003
  • Salut,

Sunt Bogdan, am 40 ani, sunt din Ploiesti si am o SOT din MAY 2005, 1,9 TDI, 90 CP, gri grafit, 31000 km.
    Bine v-am gasit!
  • Desi se pare ca e site de baieti, am venit sa ii stric farmecul...sic

Magdalena, Constanta, SOT 1,9 TDI - 4X4, cu cip tuning pana la 120 cp, alba si frumoasa (masina), cu mici probleme de directie - are si ea 153.000 km facuti cu o femeie la volan (in trei ani).
  • bine ai venit magdalena in randul nostru.sper sa gasesti tot ce te intereseaza aici
  • magda iti urez bine ai venit si te felicit daca e 4x4 {de fapt te invidiez} asteptam poze cu masina si sa trimiti datele la adresa cunoscuta pentru a putea lua legatura cu cei din constanta sa formati o comunitate.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!