VANZARI | CUMPARARI
  • hai sa vand si eu ceva:
    Motoras usa stanga spate pentru Octavia1...
    Povestea-i simpla, la un moment dat nu se mai inchidea de la alarma usa stanga spate, am dus-o la un service, o zis ca-i defect motorasul, si m'au pus sa-mi cumpar unu. Pana sa vina comanda, surpriza, usa se inchidea... cine stie ce draci o avut, problema de contact, etc... si nemernicii de la service (Swartz, Cluj, sa va feriti) nu au vrut sa-mi anuleze comanda. Asa ca am ramas cu el in brate.
    Il dau mai ieftin decat l'am luat, normal, prostia se plateste.
  • boy-devil mai ai jentile pe 15"
  • dap...le mai am :) esti interesant ?? ai id-ul meu mai sus,da-mi add si vorbim ;)
  • ce fel de jante?...standard?
  • ok boy_devil id-ul meu este dorucondor
  • nu sunt standard slx2000,sunt mai frumoase ca cele standard de SOT (la cele in aliaj ma refer)
  • jantele pe care le dau de pe masinua sunt de 16 spider cu cauciuc pirelli dar dar la schimb cu unele pe 17 tot spider +diferenta ! jantele sunt impecabile nu au nici macar o zgarietura !
  • Razvan Iasi , mie imi place foarte mult masinuta si sunt super multumit de ea consum cum demareaza multe chestii.... dar este printe primele modele... in cazul in care nu primesc o oferta buna... nu are rost sa o dau masinuta este noua.... am postat acel anunt sa vad niste pareri... in cazul in care o sa o tin si cred ca o sa o tin o sa aranjez usor usor cu timpul exact cum vreau.. si sigur o sa fie mult mai draguta .... oricum la gagicute .. masinuta neagra tour sport... spalata... geamuri fumurii merge brici :D
  • salut...vand\schimb jenti pe 15 cu gume firestone..la schimb as vrea ceva mai mare(16,17 maxim)..si mai vrea sa cumpar butoanele pt asr si esp...
  • unde gasesc si eu plasma in bord pt octavia 1 modelul clasic???
  • plasma in bord?!!! adica asa ceva: http://www.superskoda.com/octavia-i/interior/skoda-octavia-01-07-facelift-plasma-dashboard-gauges-rw-a
  • alexitul te cred ca da bine ca e masina sport si are spor la gagici chiar si fara folie daca e spalata!
  • @razvan: sa stii ca arta super fain folia lui remus (am vast la bucuresti) si io as pune dar nu stiu daca o sa mai vad ceva ca am intrat ziua in amiaza mare la el in masina si era cam "umbra", dar in schimb vizual este bestiala.
  • da mancuso asa ceva....ai idee de unde si cam cat costa???
  • pai nu ti-am pus link. si in romania aduc cei de la dxx.line: www.skodatuning.ro, intra pe site, ia nr. de telefon si suna, vezi ca pe site nu au toate produsele dar iti aduc orice produs de la milotec, autostyle, superskoda si oem
  • vand cd-player clarion daca este cineva interesat ii dau detalii!
  • zi un pretz relaxu la jante si ce model sunt
  • ms mancuso
  • modelul de jante nu il stiu...relaxu_88 id ul meu si iti dau niste poze...ai vreo combinatie????
  • pret?razvane?
  • buclier spate SOT la tipla trebuie doar vopsit in culoarea masinii pret 600 ron este original fab germany pret mag. 920ron
  • te anunt mai tarziu modelul exact si daca mai are garantie si discutam un pret!
  • De vanzare sisteme de navigatie Transonic 6000 cu soft MIO harti detaliate pt 33 tari (Romania inclusiv) card 1Gb, Meniu si voce in limba Romana, suport de parbriz, incarcator auto. Garantie 24 luni PRET: 500 RON
  • eu am unul de la alxphone e super marfa
  • alxphone

Care sint cele 33 de tari?
    Bulgaria si Turcia sint? Daca da are si partea asiatica a Turciei?
  • Software-ul include hartile detaliate la nivel de alee/cladire pentru Romania si 34 tari Europene, alerta vocala la camerele fixe, meniu si voce in limba romana.

Lista cu tarile incluse: Albania, Andora, Anglia, Austria, Belarus, Belgia, Bosnia-Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cehia, Danemarca, Elvetia, Estonia, Franta, Finlanda, Germania, Grecia, Irlanda, Italia, Letonia, Lituania, Luxemburg, Macedonia, Moldova, Muntenegru, Norvegia, Olanda, Polonia, Portugalia, Romania, San Marino, Serbia, Slovacia, Slovenia, Spania,

La cerere se poate suplimenta/schimba lista tarilor fara costuri suplimentare.
  • ok alexphone,si cum facem?cu sistemul,cum platim,cum faci cu garantia?faci factura?satept un semn!
  • Normal ca se face factura, livrarea cu curier rapid sau daca ai drum pe aici. In pachet o sa primesti factura si certificatul de garantie. Sistemele sunt NOI si beneficiaza de garantie timp de 24 luni.
  • drum pe unde sa am? hai sa vedem cum sa faci sa primesc obiectul ,platesc.
  • poti sa pui si turcia?
  • Drum pe la Deva. ;) daca nu,... nu-i bai, ti-l pun cu curieratul. Harta cu Turcia o sa o studiez sa vad care parte de tara e, nu stiu sigur daca e si partea asiatica si nu vreau sa ma fac de kko. Iti dau un raspuns sigur maine. Imi cer scuze ca te fac sa astepti dar nu am avut cereri pt harta Turciei si nu stiu ce cuprinde si ce nu, harta care o am eu, asa ca o sa verific sa fiu sigur.
  • vand jenti originale sot 15" pret:400 E negociabil.
  • frate genti se poarta in mana si alea de la masina se cheama JANTE! de ce ar lua cineva jantele tale de 15 cu 400 E in loc sa ia de la boy_devil de 17 cu 370 E! mi se pare mult cat ceri pe ele!
  • gusturile nu se discuta Razvane ;)
  • ms pt observatie razvane;) am uitat sa specific ca jantele sunt echipate cu cauciucuri vredestein.
  • frate razvan prestezi cumva avocatura?
  • @stedar
    Dupa cum am promis am revenit cu raspunsul in legatura cu Hata Turciei. Harta acopera si zona asiatica. Mai precis pina in granita cu Syria, Iraq, Iran.
  • Iubitori de frumos ( a se citi iubitori de SOT ) recomandare :

1 - orice PPC (il folosesti si ca mp3 mp4 organizator bla bla dar cel mai important : GPS )

2 - http://www.gpsforum.biz/ ( sait de nota 10 )

Restul e poveste...(fara bani dati pe soft vandut de terte persoane....binevoitoare ;)) )

Successssssss ;)
  • nu am treaba cu avocatura! idee era ca jantele pe 15 la 400 E cu tot cu cauciucuri chiar sunt scumpe!
  • alxphone,sa verifici mailul,multumesc!
  • Vand CD player MP3 Pioneer DEH-2020MP
    PRET: 250 de lei

* radio-CD/MP3 (model 2008)
    * putere: 4 x 50W MOSFET (4 x 22W RMS)
    * compatibil: CD-R / CD-RW / MP3 / WMA / WAV / CD-text
    * display LCD lumina alba
    * iluminare taste: verde
    * volum rotativ
    * memorare 18 posturi
    * panou frontal detasabil
    * toc protector pentru panoul frontal
    * garantie 12 luni + manual

Pentru multe detalii intrati pe http://www.be-loud.ro/produse/CD_Playere_MP3/Pioneer/DEH-2020MP/

Mentionez ca este aproape nou (are 3 saptam
  • ce pret are?
  • 300 de lei, am scris
  • initial nu era scris.ai editat apoi anuntul
  • de ce il vinzi? cred ca da bine in bord.
  • persoana fizica, comercializez anvelope dunlop si goodyear noi, orice dimensiune de la R12 la R21, la preturi de importator! pentru detalii contactati-ma la 0722286996 sau pe e-mail la dinca_alex@yahoo.com!
  • plunder,fara suparare,dar nou in magazin costa 350 ron....si tu il dai cu 300 ?? nu prea cred ca o sa gasesti client prea repede ;) oricum bafta in vanzarea cd-player-ului !
  • Deci este aproape nou. Are 3 saptam
  • oricum tu nu ai dat bani pe el ci ti s a dat bonus

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!