Sa ne cunoastem ! Noii inscrisi sunt rugati sa posteze in acest topic
  • Alex,18 ani,Severin,SOT 1.9/90CP(poate pe viitor un chip-tuning nu ar strica),40.000km,masina este din 2004 :D Xenon,jenti aliaj,climatronic,spalator faruri etc...
  • Ionut, prietenii imi spun kotoy, 18 ani, slobozia, permis de 5 luni :P, OT 1.6 102 2005, confiscata de la tata :). L-am invatat sa conduca iar dacia.
  • Gabi, 30 ani, Bucuresti, SOT 1.9/90 CP, inginer telecomunicatii
  • pt sfantugheorghe din vaslui :) viitor posesor de SOT neagra, ai sa vezi cu culoarea shi pe urma ai sa mi dai dreptate, imi m-ai luam una cu cati bani am dat la spalatorii :)), in rest e superba, neagra e belea, dar in romania m-ai ales vara nici nu apucam sa fac 100 m de la spalatorie ca era deja prafuita, in fine toate se prafuiesc dar pe negru magic se vede shi m-ai sare shi in evidenta :))
  • mah dar numai inginerii isi cumpara SOT :))))
  • eu sper sa ajung inginer in telecomunicatii ca acolo sunt student! si economisti sunt destui!
  • Salut!!!
    Mai sunt locuri...?
    Laur,Bucuresti,SOT 1.9 tdi,35 ani,permis 13 ani,sot,bugetar,etc...
  • Mircea, Bucuresti, 29 de ani, viitor posesor SOT 1.9 TDi 101 CP
  • Dan , Tandarei, Ialomita, 29 ani SOT 1.9 - 90CP, Economist, Enel Energie (fosta Electrica), dar mai multe vorbim la Bucuresti pe 24, asa ca ne vedem acolo, nu ratati.
  • esti ruda cu sefu,adica CUMNATU ??? :P
  • nu e coincidentza de nume
  • am glumit Cumnate :D
  • Sponsor al clubului, Bucuresti, 35 de ani, SOTS 1.9 - 101 CP, o iubesc! :)))
  • si ea pe tine, ......sincer
  • Gosman Radu, Bacau, 24 ani, Octavia 2 1.6 102 cp
  • @ radu_g83 acesta este un site dedicat pasionatilor de Skoda Octavia Tour deci implicit si modelului O1!
  • Eu sunt pasionat de Skoda in general...daca am Octavia 2 inseamna ca nu pot fi membru ?..ca as putea oricand s-o vand si sa-mi iau Octavia Tour :)
  • daca vrei sa ramai membru vinde-o si ia-ti octavia tour! nu ar fi corect sa ramai membru pentru ca au mai vrut si altii cu O2 dar nu se poate! daca esti pasionat de skoda in general ai un forum pentru skoda in general!
  • eu voi mai sta pe aici...ca nu cred ca va incurc cu nimic:))
  • da, dar o sa ai doar statut de observator... :D
  • dar la intalniri o sa pot participa ?:)
  • poti, dar aduci bere pentru toti... si noi te vom invata cum sa faci rost de un SOT in loc de O2 :)))))
  • daca vii pe jos sau cu unul din membri:)) oricum te rog sa nu iti dai cu parerea in discutiile legate strict de octavia tour ca nu o sa mai intelegem!
  • ok no problem..nu ma bag daca nu cunosc
  • Stimate Radu_g83 recunosc ca aceasta discutie este inepuizabila SOT versus SO2. Din pacate am investit prea multa (munca, suflet si bani) pentru a accepta cererea ta. Dorim un sit si o comunitate exclusivista. Prima de acest gen. Ne referim doar la o singura masina. Oricand poti scrie daca detii informatii utile despre SOT, sau sa te documentezi in anumite probleme comune care sper sa iti fie de folos. In rest te rog sa nu mai scrii despre SO2 ca voi sterge acele comentarii. Noi suntem impatimiti de SOT cea dintai doamna Skoda. Nu avem nimic cu optiunea si alegerea ta. Te felicitam ca ai ales marca Skoda. Toti suntem mandri de ea. Dar nu ar fi cinstit sa trecem cu vederea includerea ta in aceasta comunitate cand am refuzat categoric de la bun inceput asta. Nu din rautate ci doar pentru a organiza si a ne strange strict posesori si admiratori SOT. Pe aceasta cale tin sa te salut si sa te felicit ca mergi cu o Skoda. Cat despre cele scrise mai sus imi place sa cred ca am gasit intelegere din partea ta. Multumesc, te salutam, sa fii iubit. Multa bafta si multi kilometri, sa te bucuri de ea.
  • va inteleg si va respect..
  • laur,16 ani,slatina-olt,sot 1.9 tdi 101 CP,inca elev;)
    srry k am postat asha trz dar credeam k ma prezentasem deja dar....
  • YxY - salut omule, eu tot din slatina sunt, zi-mi cum ai aflat de noi...
  • doru, 24 ani, urziceni-ialomita, sot 1.9TDI+chip, am mea din oct 2003, la activ 200.000 km
  • YxY bun venit pe forum, am o rugaminte la tine ;) te-as ruga daca nu iti e prea greu sa foloseti limba romana cind postezi, te inteleg ca ai messul in sange dar aici noi folosim limba romana fara prescurtari gen mess.

Respecte !!!
  • salut mancuso am observat ca esti din slatina...si nu am aflat de la tine ci dupa google numai stiu exact ce cautam
    scuze alex obisnuinta si mie greu sa mah dezobisnuiesc cu toate ca postez pe mai multe forumuri
  • @YxY, mda, am pus calendare pe la skoditele din slatina dar stii cum sunt oamenii pe la noi, eu stau pe langa scoala nr. 5 si cu masina nu prea ma fatai in oras ca stau si aproape de serv. poate ne intalnim. sal!
  • @mancuso o sa vb pe mess si poate ne intalnim;)....oricum nu am gasit calendar de la tine pe masina defapt cand am postat prim-ul post aici nu luasem masina era prin cehia la plimbare:)
  • gabi, 20 ani, Brasov. Skoda Octavia Elegance full option, 1.8 Turbo, 20 valve, 150 cai din 2003, 130.000 km = (bijuteria mea)
  • andrei, 38 ani, iasi, Skoda octavia elegance combi full option, 1,9 tdi, 110 cp din 2002. 210.000 km
  • Dan, 33 ani, Cluj, SOT Elegance Full, 2002, 1.6i, 102cp
    Masina ? Ce nu i'as face, dar nu ma pricep...
    O am de un an, si de atunci doar ulei/benzina am bagat in ea... foarte multumit, cu mici exceptii (dar, avand in vedere ca suntem doar cu SOT, o sa le scriu intr-un post separat..
    Abia astept de un meeting, de idei de cosmetizare, diverse, etc...
  • idei gasesti in sectiunea tuning in galeria foto! de asemenea gasesti discutii despre tuning si tot in galeria foto gasesti o sectiune dedicata intalnirilor!
  • bine ai venit ursu, bine ai venit brosky. va rog sa cititi forumul sa nu mai dublam subiectele de discutie. astep datele voastre pe mail sa va pot trimite sticker si calendare.
  • IN PRIMUL RAND VREAU SA FELICIT PE CEI CARE AU AVUT INITIATIVA SA CREEZE ACEST SITE.E SUPER TARE.SI AKUM O SCURTA PREZENTARE A MEA SI A MASINII:NUME: Zen ,18 ani,ploiesti, MASINA:SOT TOUR SPORT,NOUA NOUTZA,1.9 TDI 101 CP.
  • am inteles zen dar nu repeta peste tot ca o moara stricata nu te supara
  • NU MA SUPAR DAR am vrut sa pun si eu p rubrica originala sa ne cunoastem.d aia am repetat.mi-am pus o poza cu masina .in cat timp mi-o valideaza sa apara la galerie foto?
  • scrie acolo
    maxim 24 de ore
  • unde sa iti las adresa de mail? aici in topicu asta?
  • adresa de resedinta frate , telefon si nikname plus nume prenume
  • daca ai fi atent ai asa
    contact pe site
    plus un topic nou nout
    cu reguli
  • fiti atenti va rog, cititi , nu intrati numai pe forum. aveti istoric, blog, galerie foto, harta dealeri , o sa va treziti ca vreti stickere si va fi prea tarziu pentru unii.
  • Romica din Constanta,21 de ani,student,viitor navigator,in asteptarea unei SOT sport 1,9 tdi 101cp care cam in aprilie va ajunge pe mainile mele (sper sa se tina de cuvant cu alea 8 saptamani) si sincer DEABEA ASTEPT !

salut
  • Salutare tuturor! Cosmin Irimia, 23 ani, abia am terminat facultatea, locuiesc in Azuga. Am Octavia Tour 1,9 TDI din ianuarie 2008 si sunt foarte incantat de ea.

Multi kilometrii la toti fara evenimente neplacute!
  • Bine a-ti venit! Astept datele voastre pe mail. Sa fiti iubiti.
  • Maverick , Ploiesti 24 ani, tel 0722464570

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!