Fan Club Skoda Octavia Bucuresti
  • mai bine!:D
  • Mai bine...da, intradevar.

Ce sa mai zic baieti? Daca pe viitor considerati ca prezenta mea va mai poate fi de folos cu ceva ...va rog sa ma contactati telefonic...
    Eu va doresc tuturora sa aveti parte de cele mai fericite si bogate sarbatori.
    Si sa nu uit...traditionalul La Multi Ani!

Cu stima.
    Dan Podoaba - skodatuning.
    0744-783547
  • La multi ani si la multi bani!
  • Asta e,s-a spart gasca dar cine stie poate ne revenim.
    La Multi Ani!
  • Apropo de "tunati" de la skodatoys , vezi ca acolo se face treaba nu se vorbeste ca aici degeaba , deja au participat cateva masini la legale si au iesit pe primele locuri , asa ca mai bine abtine-te , am "urmarit" o perioada topicul acesta si nu este nimic de facut aici , dar crede-ma pe skodatoys acolo e treaba....asa ca nu mai vb....
  • Edit : acolo toata lumea isi face "tunning" la motor , nu eleoron si ce ai spus tu , ai sa fii uimit ce putere au masinile de acolo.
  • LA MULTI ANI ,TUTUROR !!
  • maine seara la 8 juma la academie ?
  • da eu vin.mai vine cineva?
  • FOARTE DRAGUT,N-A VENIT NIMENI.
  • sorry, am vazut k m-ai sunat da nu aveam cum sa raspund
    mi-am luat de munca acasa pentru maine :((
  • Aloooooo!!!!! Ati intrat toti la hibernare? Ai ca va mai dau un ghiont ca sa iesit la aer. A trecut si 8 martie, s-au terminat si sesiunile... hai la plimbare. Eu vin mai tarziu ca nu am voie sa conduc din punct de vedere medical.
  • CE ai patit Bogdane?
  • m-am operat de o tumora cerebrala si acum sunt bagat la recuperare, adica nu am voie nici sa ies din casa ):
  • Sanatate multa!
  • Multumesc! Ma bucur ca am scapat ieftin! Si nu vorbesc despre bani.
  • Daa e boala nenorocita...
  • Numai de bine iti dorim si sanatate.
    Si legat de asta topicul asta e in coma de ceva vreme.
  • Nu numai asta!!
  • Insanatosire grabnica,Bogdane!!
  • Da.... sanatate maxima.Sa ne mai intalnim in trafic la fel ca acum vreo cateva luni.
  • hop !!!
    dumneavoastra !!!
    uite ca traiesti !!!
    nu stiu cine zicea ca....
    :):):)
  • Halal prieten asculti la urechile altora de pe forumurile concurente:):):):):)
  • multa sanatate....
  • multumesc mult pentru urari! Acum sunt mai bine, am fost azi la spital si totul e ok. cu condusu e mai greu, adika nu rezist peste 100 km, dar ma fac eu bine. In curand intalnire, dar numai cu confirmare ca in vremurile bune. Locul se stie, mai ramane de vazut ora si ziua.
  • Bogdane nu prea mai avem cu cine ne intalni.majoritatea s-au dus pe diferite"site" si fac acolo intalniri.Aici nu mai faceau fatza!=))
  • eu voi veni si cred ca si altii
  • sa speram ca vor fi mai multi.
  • LA MULTI ANI Costi!!SA DUCI CU BINE CAT MAI MULTI BOI:))
  • Multumesc. Ai fost atent si anul asta !!!
  • Salutare, o intalnire dupa atata timp, vineri inainte de craciun tenteaza pe cineva?
  • OK. Vineri la ora 20 la academie.
    Cine mai vine sa-si anunte prezenta aici si daca se doreste alta locatie asteptam propuneri
  • Vin si eu daca se strang mai multi.
  • sa renuntat la intalnirile de la academie ?
  • liniste....
  • anunt eu una pe toamna, pe racoare, contact la adresa de email stiuta rosugeorgeb@yahoo.com, nu am acces la mess!!!
  • sal,dc mai ai nr meu as fi vrut mai multe detalii.
  • sa speram!
  • CRACIUN FERICIT .
  • Craciun fericit!
  • La multi ani!
  • Eu m-am mai intalnit cand si cand cu "anlaur" si are aceeasi masina ca probabil multi alti dintre noi, deci cand ne mai intalnim?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!