VANZARI CUMPARARI
  • Salut am si eu bandou la 30 lei 0769728167
  • imi pare rau ,dar nu dau bandou separat
  • Baieti, vreau sa imi vand bijuteria, si am nevoie de pareri, sfaturi si poate chiar oferte :): Skoda Octavia, 1.9 TDI, ALH, 90cp, 2003 cu pachet Elegance. Avantaje: xenon fabrica, climatronic, 4 geamuri electrice, inchidere centralizata, alarma, jante originale aliaj, pachet drumuri grele (PDG = scut otel sub baia de ulei, extrem de util, intrucat asta e problema majora la Octavia, arcuri inaltate), boxe Pioneer f bune, led-uri alb-albastre pozitii si interior, cotiere originale fata spate, volan reglabil 4 directii...etc. Masina are 213.000 km, merge absolut impecabil la motor, fara nicun fel de problema in acest departament (pe demonstrate :). Imbunatatiri si mentenanta de-a lungul timpului: masina este extrem de prietenoasa cu "casa", nu mananca ulei, nu scoate fum, nu papa mult (nici combustibil, nici reparatii si revizii): frane spate noi, revizii la zi (filtre aer-polen-motorina, ulei), baterie de 7 luni, anumite bucse noi, etc..
    Dezavantaje: in acest moment masina are "nevoie" de amortizoare fata, discuri si placute fata, si o reparatie la usa din stanga (infundata). Masina nu a suferit niciun accident major. A avut o tamponare usoara ce a rezultat in schimbarea farului drept (cu unul original!), si infundarea usii stangi (in acelasi timp). Masina a avut pana la 165.000 km revizii EXCLUSIV la Avia Motors la reprezentanta, iar de la 165.000, a avut parte de revizii LA ZI, la diverse service-uri. Am si cartea service pentru a demonstra cele de mai sus. Merge in continuare impecabil si consider ca e momentul vanzarii pana nu ne baga astia pe gat noul timbru de mediu sau ce naiba mai trebuie sa platim. Avem 2 metode: pentru cine vrea o masina excelenta pentru Bucuresti si nu numai, cu un consum extrem de mic (6.6 in oras si 5.2 in afara), o pot vinde cu mini defectele de tinichigerie si consumabile la pretul de 3950 euro, sau asteapta sa o fac eu, si atunci pretul se duce la 4400 euro. Am decis sa pun aici ambele metode, intrucat pot fi oameni care nu dispun de un buget generos, si poate ar dori sa ia masina asa. Pentru vizionari si un test drive care va va convinge ca merita, 0724.43.68.44 - in Bucuresti, zona tineretului. Stima! P.S.: Sper ca sinceritatea sa nu-mi dauneze, intrucat samsareala nu e binevenita aici. Masina asta este proprietate personala, iar eu nu ma ocup de obicei cu tranzactii de gen.

EDIT: Masina deja a primit amortizoare noi, flanse, discuri, placute si etriere rosii :)
  • Cumpar aerator central, fara zgarieturi, ofer pret bun.
  • vand jante 17'' 5x100 cu sau fara cauciucuri 205/55/17 pireli de iarna 0761543876
  • 1000 ron cu tot cu cauciucuri
  • ce fel de jante?
  • salut tuturor.Caut si eu capacele de protectie de la faruri,am cautat si nu am gasit.O idee va rog(faruri simple h4 ,2006)
  • cumpar oglinda stanga, incalzita si cu reglaj electric, de preferabil neagra
  • salut tuneru , poti sa imi zici daca ai ceva piese pt octavia 1 din 2007 ? (bara fata , radiatoare, faruri , aripi ,grila fata , plansa bord ) multumesc
  • Cumpar capacul de la cotiera, de preferat cu panza neagra!
  • Cumpar Skoda Octavia Tour pentru dezmembrat ofer plata pe loc 0769728167
  • vind stopuri spate octavia 1 combi an 2002( sunt ca noi fara zgiriieturi si au si becurile) 150 roni, motoras stergatoare fata 75 roni, capac exterior rezervor si motoras actionare+ tija( capacul e pe argintiu) 80 roni. tel 0744311185
  • cumpar eleron ocravia 1 rs
  • cumpar si eu eleron octavia 1 rs (tour sport) de preferabil negru. telefon 0740317703.
  • vand set de 4 jante tabla si 4 anvelope. 5x100, et38, 6j, dimensiune anvelope 195/65/15. anvelopele sunt de iarna pret 800 ron. 0740317703
    VAND SET JATE DE TABLA ORIGINALE VW Germania, impreuna cu set cauciucuri IARNA.
    PRINDEREA ESTE DE 5X100, ET38, 6J, diametru 15 inch. Se potrivesc pe VW Golf 4, Seat Leon, Skoda Octavia etc.
    Sunt intacte, intr-o stare foarte buna, fara lovituri sau reparatii si sunt echilibrate.
    Setul se vinde complet impreuna cu cauciucurile din poze - 2 bucati GOOD YEAR + 2 bucati KLEBER (dimensiuni cauciucuri 195/65/15)
    Cauciucurile sunt intr-o stare foarte buna, avand uzura de cca 30%.
    Pretul este de 800 RON/set(jante+anvelope)
    Tel 0740317703
  • cumpar capace roti pe 15, originale Octavia 0744760318
  • Vand volan SOT imbracat in piele + AIRBAG

pret: 350 lei

• are cineva compresor AC sau bobina? din cate am inteles mi s-a ars bobina... 19.5 tdi axr
    1J0 820 803 L
    acel L de la final conteaza? vad ca sunt si cu A, K,L....
  • sandreiutz incearca la sh pt ca nou este de la 850 ron in sus aftermarket iar la bobina nu te gandi sa iei separat pt ca costa mai mult decat un compresor
  • Vand Skoda Octavia Tour 2008, motor 1.4 l, 75 cp, stare impecabila de functionare, masina este ingrijita, sunt singurul proprietar, taxa a fost platita, climatronic, pachet drumuri grele, abs,esp, inchidere centralizata cu telecomanda, geamuri electrice fata, 4 airbaguri, nu s-au facut modificari pe ea, vopsea originala, alba, prima revizie s-a facut la reprezentanta, celelalte la service autorizat, are 90000 km. O vand pentru ca plec din tara.Pret negociabil 6300 e.
  • telefon 0722 48 48 44
  • 5000 ofer pe ea..eu pe a mea de 1,9 axr am primit la weltauto 6500 si are 38000 din 2008 km
  • Si ce faci cu ea?
  • stimulam omul sa dea un pret real :D
  • fratilor suntem atacati
  • asa se intampla cu botzii astia,dc i lasi intra peste tot!
  • Salutare!
    Doresc sa cumpar volan piele in trei spite Octavia Tour Sport si jante aliaj 16" originale Octavia Tour Sport, cod 1U0 601 025 N (de preferat fara anvelope).
  • vei gasi f.greu.si eu caut pt rezerva.vei gasi mai degraba pe 17,din GB aduse.una noua pe 16 e 950 ron.Bafta!
  • DRIVE, stiu ca se gasesc foarte greu, insa nu ma deranjeaza sa astept. Stiu de asemeni si cat costa una noua, lucrez la o reprezentanta SKODA ;)
    Personal pe mine nu ma intereseaza sa am si rezerva identica cu celelalte, pot merge pana la prima vulcanizare si cu una de tabla, dar vazusem pe aici ca se dezmembreaza tot soiul de octavii... si-am zis sa incerc.
    Daca voi gasi setul complet de 4 buc, una ti-o pot da tie, pentru ca la momentul asta detin doar una.
    Bafta tuturor!
  • aha,dacă nici tu nu gasesti!ms oricum.
  • Dezmembrez 2 skoda octavia rs rosii 1.8 t 180 cai.
    Set de 4 jante spyder pe 16 impecabile 1800 lei cu anvelope.
    0766 858 015
    Adi, Bucuresti.
  • Ady_barosanu77, poti sa atasezi poze cu jantele?
    Se vand si fara anvelope?
  • nu se vand fara anvelope jantele.
    O adresa de email te rog,si iti trimit pozele
  • Inca 2 skoda octavia rs la dezmembrat.Una rosie si una gri.
    0766 858015 Adi
  • ady_barosanu77 , ai si jantele la vanzare? De care sunt? Aliaj, otel? Dimensiuni, etc.
    Am ramas interesat in continuare de jante din aliaj pentru SOT Sport (Spider) pe 16 inch.
    Eventual ataseaza un link cu poze si spune-ne si care e pretul.
  • Nu mai am jantele spyder pe 16.
    Pt alte piese si detalii 0766858015.
    Va salut.
  • Gasesc si eu un buton incalzire scaune octavia1!
  • dc ai cont pe skodatoys,gasesti acolo.
  • Mersi,dar sau dus.
  • vind minere portiere exterior pe culoare argintiu skoda octavia 1 an 2002, motoras actionare stergatoare parbriz 80 roni, set triple spate combi( sunt ca noi inclusiv becurile) 150 roni, capac exterior rezervor( culoare argintie)+ tija actionare , motoras si garnitura cauciuc 80 roni
  • tel 0744311185
  • Vand sarmale tunate. Or cumpara si spamurile astea ceva???
  • ce tare sunt!!!

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!