Cum va face SOT cu adevarat fericiti?
  • Sunt curios sa aflu cat mai multe opinii in leg cu trairile voastre atunci cand sunteti in spatele volanului SOT. Ce va furnica si ce va da cascadele de adrenalina?
  • sal Mihai ,...vreau sa spun ca cea mai placuta senzatie pe care ti-o da Octavia tour(tdi 101 cp)..e aceea de urcare in serpentine in treapta a 3-a si ...uitandu-te in retrovizoare sa vezi un neputincios Renault cum se straduie sa tina pasul cu tine...pentru mine e un sentiment net de superioritate fata de aceste masini pe care ..intradevar le urasc...Octavia e o MASINA ....
  • si octavia e un nume frumos, este o masina care te face sa te atasezi de ea si sa-ti placa tot mai mult pentru ca poti avea incredere in ea! intr-o octavia arati bine si in trening si in costum pentru ca este o masina frumoasa! mai sunt multe de spus!
  • hmm....in multe feluri, cand fac o depasire nu mi-e frica/rusine ca nu voi putea depasii, sau cand am discutii cu prietenii pe tema asta, ma face sa ma simt superior:D..si nu numai astea...
  • mie cel mai mult imi place dintre cele spuse de colegii mei":)forma sa ,forma SKODEI OKTAVIEI TOUR ETE MISTOOO CA IN PRIMUL RAND MULTI POSESORI ,CRED EU SE UITA INTOTDEAUNA INAINTE DE A CUMPARA O MASINA CA CUM ARATA NUU ?;)
  • logic, arata bine are o forma inconfundabila, si impresioneaza, cat s-ar spune ca e aleasa in primul rand pentru pret eu zic ca e aleasa pentru sarmul de care da dovada, si ma bucur in continuare ca este cosmarul dacia si renault.
  • Skoda,i`m love`n it :D cu asta am spus tot ?? :P
  • un vis implinit,primul contact in anul doi de facultate, si uite ca acum o conduc, pasiune multa si foarte multe de spus. am sa revin cu comentarii legate de aceasta tema
  • rectific, SKODA OCTAVIA TOUR i`m love` it :D
  • Pe tata il cheama Octavian, al 2-lea meu nume e Octavian, pe copil Daniel-Octavian iar masina e desigur OCTAVIA ( e a2-a!)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!