Cum ati aflat de fanoctaviatour.ro
  • google, cautam informatii despre octavia tour sport
  • g ( . ) ( . ) g l e :) ... prietenul omului !
  • cautam informatii despre octavia tour inainte de a o cumpara:google
  • google - cautam relatii despre ce masina sa-mi cumpar. de inscris m-am inscris mult mai tarziu, desi urmaream discutiile.
  • de la un baetzash cu ,care am fost facut o liniutza si mam luat la discutzie despre SOT
  • Google, prietenul nostru cel de toate zilele.. :)
  • si eu tot google,info despre SOT SPORT)))))
  • the best .......google
  • am scris pe google ''skoda octavia tour'' si am gasit o poza cu acest site
  • google :)
  • Cand vroiam sa imi iau Octavia, am pus mana pe tel si am sunat un prieten (JuJo) care avea si are SOT, sa-i cer o parere despre cum se comporta. Mi-a zis sa intru pe site si gasesc aici tot ce ma intereseaza. Bineinteles, eu eram mai preocupata sa o iau, asa ca dupa ce am luat-o, am putut sa intru si eu cu capul sus pe site (aveam masina, aveam bilet de intrare :P ). A doua zi mi-a dat calendar, si mi-a aratat sticker-ul (impreuna cu sfatul: asa sa-l lipesti si tu).
  • Eu stateam cu masina pe marginea drumului cand a oprit un posesor de skoda octavia tour bej, a coborat din masina si s-a indreptat spre mine :p Mi-a dat un calendar cu adresa site-ului si mi-a recomandat sa intru... si uite-ma aici :D Am aflat ulterior ca acela era norbertpokola :D
  • stiu faza cu norbi. bravo tineti-o tot asa.
  • Salutare!
    Google
    Doresc
    Sticker Fan Club
  • pay nu vrei sa te prezinti intai si sa stim si de unde esti? citeste
    http://www.fanoctaviatour.ro/forum/comments.php?DiscussionID=77&page=1#Item_1
  • Si eu tot Google...
  • calendar gasit pe parbriz...
  • revendic calendarul gasit de kopsha :D
  • eu am aflat de pe www.skoda-club.ro !!!
  • ryan pentru a intra in posesia unui sticker citeste primele topicuri, cele cu regulile pe care trebuie sa le respecti ca membru nou, sau categoria blog. o sa te lamuresti si cu aceasta problema.
  • Eu am aflat de pe Google, cand cautam sa imi cumpar masina. Pot sa spun ca informatiile de pe site m-au ajutat in alegerea facuta
  • eu tot dupa google.
    asteptam si pe alti sa posteze aici
  • scriam intrebari despre masina pe google(goagal marean d la sect 5) si am vazut forum skoda octavia tour, de atunci am avut cum sa ma documentez despre ce probleme as avea la masina ( doamne fereste) datorita celor care au infiintat acest forum.
    multumim, sa ne traiti, la multi ani fericiti IONILOR
  • pe google am aflat, odata cu achizitionarea unei octavii bineinteles
  • si eu la fel, pe google...am cautat si am ajuns la voi.
  • am cautat pe goole. ma gandeam ca trebuie sa existe un fan club octavia:)
  • nestematul Google
  • gasit pe google..........a fost un sfat in plus la decizia de a cumpara un "TOUR".........de care sun multumit acum...
  • BUN VENIT-altcineva?
  • tot de pe google am aflat si eu
  • Google,la fel,cautam o piesa.
  • Si eu tot de pe google...cautam cateva informatii despre masina dupa ce am achizitionat-o,in orice caz util forumul.
  • google, cand cautam masini.
  • Pai si eu ca majoritatea,cind te hotarasti pentru o masina,ca sa-i vezi bubele sau calitatile cauti forumul acelei marci
  • tot google
  • Am aflat de pe www.skoda-club.ro
  • =))))
    Baii chiar nu stii ca nu se face reclama?AA dar oricum la cat de populat e forumul nu e bai mare:))
  • Pai daca-i o intrebare ca la radio Erevan, la fel si raspunsurile. Mai mult de atat, am fost sincer.
  • google :) cautam ceva si mi-a aparut site-ul.
  • Altcineva ?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!