Sa ne cunoastem ! Noii inscrisi sunt rugati sa posteze in acest topic
  • Salutare, mi-am facut si eu cont acum 1 min...
    Ma numesc Andrei, 24 ani si sunt din gura humorului jud. suceava.
    Sunt in bucuresti de 5-6 ani, inca student si angajat...
    In martie 2007 mi-am luat Skoda Octavia Tour 1.9 Tdi PD 101cp...si sunt super multumit...
  • bine ai venit, astept datele tale pe mail (office@cassysdesign.ro) impreuna cu user forum si nr de telefon sa te pot identifica, numai de bine, sa fii iubit
  • Salut skodistilor, ca skodiste nu am vazut pe aici!
    Catalin, 27 ani, economist din Galati!.
    Am o skodita 1.9 tdi 90cp, elegance din 2004 si sunt incantat de achizitia mea!
  • Salut .George ,19 ani,student,Iasi.
    Skoda mea e si ea de 1.9 tdi 95cp,din ianuarie 2007 .
  • salut George! am primit numarul tau de telefon! am sa te anunt si telefonic la urmatoarea intalnire in IS!
    sa trimiti datele la Cumnatu ca sa primesti sticker si calendare! bine ai venit!
    sa pui si poze sa vedem masina si numarul sa te salutam!
  • Robert, 38ani din Constanta, manager in domeniul vanazarilor.
  • Florin Ionescu, inginer devenit designer din 2004, SOT Sport, rrrrrosie, an 2007, 1.6, faina rau (puteti vedea pozele din galerie, multzam shogore).
    suma respectelor SOT-istilor
  • Claudiu Fulea, SIBIU, 43 ani (peste 3 zile), casatorit, am o fetita de 1 an si 1 luna, inginer devenit tehnoredactor, SOT 1,9 TDI 90 CP, albastra, 22.000 km din octombrie 2006. foarte multumit de masina
  • bine ai venit, sa fii iubit, spor la pupezit.
  • Va respectam optiunile, chiar daca unii nu vor ca datele lor de contact sa fie publice. multumim pentru interesul acordat acestui site si acestei comunitati
  • Florin 27 ani din Piatra Neamt posesor de octavia tour slx 2.0 fab. 2002 neagra.
  • bine ai venit. astept datele tale pe mail.
  • cum vad datele tale( ma fac de ras dar ori nu am rabdare ori nu mai stiu)... id meu de mess este Yamahaia.

Maill: Yamahaia@yahoo.com
    0741/160189

Bafta tuturor!!!

PS...citind am gasit si maill-ul tau...
  • nu te faci de ras. in pagina de home este contact, si acolo scrie clar citez: daca doresti sa stai de vorba cu un adevarat fanatic scrie lui ionut office@cassysdesign.ro. uitati-va atent pe site toate sunt la locul lor
  • sal.ionut,19 ani,rm.sarat (buzau).nu posed permis de conducere cu toate ca am dat de vreo 4 ori pana acum.doresc sa le multumesc tuturor fanilor SOT ptr. ca au incredere in una dintre cele mai bune autoturisme de strada.BRAVO VOUA FRATILOR!!!!!!!!!!!
  • Salut tuturor.Ma cheama Catalin, sunt din Iasi prieten si coleg cu razvan Iasi, n-am masina, am permis de vreo 3-4 luni, student.
  • Buna tuturor. Sunt Daniela Bularca din Sfantu Gheorghe , coordonator transport la o firma de transport intern si international de marfuri - viitoare posesoare de Skoda Octavia Tour Sport ...da' nu stiu inca cu ce motorizare ! Vreau masina cat mai repede ... Am avut un Logan 1,6 benzina pe care l-am vandut ...si bine am facut ...inainte de Craciun si n-am MASINA ! E foarte nasol dupa ce te-ai obisnuit sa fi MOTORIZAT ! Imi plac masinile sport ..... Ferarri .......dar ...ghinion .. nu ma cheama Columbeanu sau.... etc !SI NU-MI PLACE SA "DORM" PE DRUM CU MASINA !!!!!!!!! V-am pupat !
  • Era sa uit ce e foarte important : Am scapat teafara dintr-un accident in care un Ford mai vechi s-a tamponat - frontal stanga - cu noi care eram intr-o Skoda Octavia Tour din 2005 ! eu stateam pe locul din spatele soferului si m-am ales cu o cicatrice zdravana care imi brazdeaza fruntea dar - am avut capul tare - el a rezistat ! Nu uitati sa folositi centurile din spate - sunt de folos ! SKODA NE-A SALVAT ! eram 4 adulti si 2 copii in masina ! Acum , dupa ce am vandut Loganul am oscilat mult intre KIA c'eed sporty wagon si SKODA ! Pana la urma ne-am hotarat ! SKODA SA FIE ! Ne vom mai auzii.......
  • ne bucuram ca ai facut alegerea perfecta, cealalta concurenta este o masina iar de dacia GOLAN nu am ce spune. daca e sa te incalzesc cu ceva iti putem spune ca Octavia Tour este cel mai mare coshmar la ora actuala pentru Renault si Dacia. Fratilor am intrat in al 12-lea an de cand rezista Pupaza pe piata, nu pot decat sa ma inclin.
  • Stere Gabriel student an 5 politehnica Bucuresti,23 ani sunt fricitul posesor al unei Skoda octavia tour de 2 luni
    Sunt din Corbeanca Ilfov in familie mai detinem un Superb (tata) si o noua fabia(mama).Suntem o Familie Skoda
  • Liviu (Bacau) - Skoda Octavia Tour 1.9 TDI 101 CP gri diamant din ian.2007.
    Bine v-am gasit!...
  • bine ai venit, sa fii iubit
  • Daniel (Cluj-Napoca) - 36 ani. administrator firma, Octavia Tour 1.8T Sport 2008, permis de 16 ani, 50-60 de masini personale pana in prezent. Masina o ridic maine asa ca inca nu stiu daca sa ma bucur sau nu.
  • bine ai venit.. ai facut o alegere f buna
  • @ dc: "permis de 16 ani, 50-60 de masini personale pana in prezent", ..........ce firma ai omule ce vinzi grenade?????? pai asta inseamna 3,12 masini pe an....undeva la 15000 masina...aprox 45000 de euro/an bani pentru masini.
    excelent, mi-as dori si io asa ceva! bravos.
    respectele mele m-ai dat gata!
  • ?!!! calculele astea le faceam si eu acum...
  • da. e a treia masina intr-un an jumate. nu erau toate noi
  • Cate toate"era noua"? Ca doar nu esti asa stupid sa vinzi masinile in rodaj:)) Si scoate din total cate erau dacii...
    No zi toate acum...
  • ofticosii ofticosii!
  • Salut,
    Sunt Marinela, am 26 ani, casatorita, inginer, am o Skoda Octavia 1,9 TDI, 110 CP pe care o conduce sotul ca eu in februarie dau de permis dar abia astept sa o conduc pe Eleganta noastra.
    Toate bune
  • nu mai scrieti off topic va rog
  • SOT cu 110 CP?! cred ca e Octavia 2, asa-i ?...
  • @LEEVIEW
    ;)) llloooolll maaan tu nu esti sigur ce masina ai cumparat??? Numai crezi dar nu esti sigur ce masina ai, asa ceva ..................
  • era vorba de ce scrisese marinela 608, omule!
    Eu am SOT 1,9 TDI 101 CP.
  • Asa mai merge, atunci pune si tu un citat ceva acolo sa stim si noi la ce te referi ;) In cazul asta imi retrag cuvintele.
  • Silviu..35 ani..IT-ist...Sfantu Gheorghe...la a 2 a SOT 1.6 MPI.
  • @alxphone

my mistake! it's ok!
  • Dan, 29 ani, SOT 1.9 TDI, 90Cp, Ialomita, Tandarei, Economist, Sper masina, are 260.000 km
  • Buna masinuta mea chiar e Octavia I
    Am sa va trimit baieti si niste poze dar pe luni ca intram in weekend
  • am primit ieri stickerul! e misto! merci!
  • tavi,39 ani octy tour 1,9tdi 66kw/90cp-118cp bucuresti masina are 22500km.
  • leahu,19 ani,octavia tour 101 cp,martie 2007,52 000 km
  • petrosani
  • hi fuTOURISTILOR!!, sunt tonny, am 29 de ani, casatotit, o fetita 8 luni care deja stie sa i invarta volanul, ing la stat(acolo ma odihnesc), cu o mica afecere (e in pierdere) dar sunt optimist un SOt 1.9 101 caluti neagra(mare greseala negru trebe sa frec toata ziua), initial am vrut sa mi iau megane tot negru ca l-am condus vreo 3 luni de la un preten fara permis, dar nu mi au placut conditiile de la brd, asha ca porshe leasing e the best din toate punctele de vedere.
  • ai ales masina in functie de banca? si banca o avem mai buna ca dusmanu!
  • ei hai sa fim seriosi, megane vs octavia.aici putem discuta de aceasta diferentza de la cer la pamant. oare de ce SOT reprezinta un coshmar pentru renault?:):):):)
  • Dragos, Bucuresti, 31 ani, casatorit, sclav pe plantatie (bugetar), SOT TDI 1,9/101 Cp nou nouta, de 1 luna.
    Si daca aveam bani de Passat tot Skoda imi luam.
    Cumnate, esti bucurestean ? ca n-am inteles din prezentare.
  • nu este parca piatra neamt dragos
  • Oniceanu George Lucian, 24 ani, Vaslui, casatorit, "sclav pe plantatie (bugetar)" viitor posesor de SOT 1,9/101 Cp, +cateva optionale, neagra chiar daca "(mare greseala negru trebe sa frec toata ziua)~tonnywrk".

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!