Sa ne cunoastem ! Noii inscrisi sunt rugati sa posteze in acest topic
  • Sa stiti ca daca nu respectati tematica topicurilor ma supar tare pe voi, ce dumnezeu trebuie sa stau sa vad ce si cum face misto si de cine, prezentati-va cum face toata lumea si atat. Pentru caterinca sunt situri destule.
  • hai ca m-am distrat
    :)))))))
  • mitu...(adica me too):)). Hai ca pan la urma toata esti simpatic, mai bautura "alcoholica"...
  • Daca alcohol este cel mai mic, eu sunt cel mai mare.:))))))))
  • @meteor man: sorry, man, je ii decanu de varsta: 40. Nu ca m-ar incanta din cale-afara lucrul asta , drept ii ca mi-ar placea sa mai am varsta lui alcohol, dar din punctul asta de vedere chiar nu am ce face, nu pot da timpu-napoi.
  • Salut, sunt nou pe acest forum :))) mi'e si rusine k postez abea acuma :D
    Vali, 21 ani, golan de Bucuresti, sunt posesor de SOT de 2500 km,am carnet din 2004, ma ocup cu hoinaritu prin capitala... cand imi aduc aminte mai trec si pe la facultate :D (anu 3 IT) :P
  • abia am facut 19 si sunt mandru de asta! urmeaza sa comentati ca e masina de la mamica.. so what? nu e vorba de unde o avem ci cum o iubim!
  • Salut....sunt Mihai ..am 37 de ani si fericit posesor SOT 1.9 TDI din iulie.....va salut pe toti..avem niste masini exceptionale
  • COSTI 37 de ani casatorit , copil , TAXIMETRIST fost posesor JEETA 2 [500000Km pe taxi ] de 2 ani posesor logan [MARE TEAPA ] fan SKODA si viitor posesor de OCTAVIA TOUR
  • bravo costi, bine ai venit, la fel astept datele membrilor noi, si nu uitati sa rasfoiti prin forum sunt multe date utile
  • salut pe minunatii fani din club, Mihai, 45, Piatra Neamt, casatorit, avocat, SOT-ist 2005, 1,9TDI, 101 cp, 56000 km, functioneaza si arata perfect. Felicitari tuturor pentru cea mai inspirata alegere la masini.
  • felicitari la toti si asteptam poze si sa trimiteti datele la Cumnatu!
  • Salut...eu sunt Remus, Craiova, 23 ani, student in ultimul an la Fac de Mecanica...de 3 luni conduc o minunata Skoda Octavia Tour Sport 1.9 TDI si ma simt implinit :)
  • Salut.In primul rand felicitari pentru site,este super.Am asteptat de mult acest moment.Sunt Bogdan Filip,Baia-Mare,23 ani,economist.Sunt posesor al unei SOT 1,9 TDI-101 CP din ianuarie 2007.Pot spune ca sunt un fan al acestei marci si sunt fff multumit de masinuta,merge impecabil.Va salut pe toti.
  • Ju Jo te asteptam sa te prezinti! la fel si pe cei care sunteti noi pe aici sau cei care nu au completat!
  • Bine ati venit, dependenti de pupeze, imi place sa vad o familia in plina expansiune
  • chris nici tu nu esti decanul de varsta! Mihai este!
  • Frate, cand am scris eu, eram...Mihai a venit dupa mine.Ma bucur ca facem parte din aceeasi breasla si ma bucur ca toti facem parte din aceeasi familie.Bine ai venit, Mihai!Si voi, Remus, Costi, Bogdan, Mihai (2002), Jojo.Bine ati venit in familie!
  • Bine v-am gasit pe toti si ma bucur ca fac parte din aceasta familie,din acest fan club.
  • este un sentiment cu totul special sa gasesc atata entuziasm si un grup atat de numeros, adunat ca o adevarata familie in jurul dragelor noastre partenere de drum. Sunteti cu adevarat pasionati si v-am bagat pe toti in inima mea. Marturisesc ca SOT este singura din cele trei masini pe care le-am avut, care ma facut sa ma simt respectat pe sosea.
  • asta e total adevarat! ma bucur sa vad ca apare lume si hai sa ne miscam cu calendarele!
  • Cristi, 22 ani, Rm Valcea, Student la Poli si angajat in acelasi timp, am permis de 4 ani...si cel mai important: ma mandresc ku skodita mea octavia tour 1.6 MPI.
  • te madreai si mai tare daca era 1.9 TDI :P salutare jm3,bine ai venit in marea noastra FAMILIE !!!
  • bine ai venit jm3, ne bucuram sa te avem alaturi.
  • pt cei care mai intrati: spune-ti va rog si cum ati aflat sa vedem daca isi fac efectul calendarele!
  • pe langa calendar si sticker mai e si google(suntem foarte bine optimizati), prieteni, o multime de modalitati de informare.
    pentru surprize de proportii cautati pe google istoric octavia(surprise!!!).
  • Imi cer scuze ca postez asa tarziu...
    Eugen, 24 ani, Craiova, Propietar de afacere(Transporturi si E-commerce - trebuia sa fiu inginer :D), conduc o SOT 1.9 TDI 90CP de 1 an (62.000 km), f.multumit - am aflat de voi pe google(google is your friend) ...
    Bafta Tuturor!!!
  • Silviu, 25 ani, Ploiesti, economist, SOT 1.9 TDI, 101 CP (luata in iulie 2007)
  • Salutare..Sunt Marius, Rm.Valcea, 21 ani, politist, SOT 1.9TDI 90CP 2004 (a mea de 6 luni), 101000km, permis de 3 ani. Bafta!
  • sal chateaurasux! cum ai aflat de noi? sunt curios pt ca in weekendul asta am fost in valcea si am contaminat ceva SOT - uri cu calendare fanoctaviatour!
  • google m-a ajutat sa va gasesc.Cred ca SOT-ul meu nu se numara printre acelea, dar poate alta data..Craciun fericit!!
  • Salutare si bine v-am gasit! :)

Sunt Bogdan, 22 de ani, din Bucuresti.

Masina:
    SOT 1.9TDI/101cp, in varsta de 6 luni :) 20.000km pana in prezent, Gri Satin, climatronic, pachet piele, scaune fata cu suport lombar si incalzire, pack drumuri grele, tempomat, stergator luneta. Singurul lucru care nu-mi place, este consumul cam maricel.. in rest, foarte foarte multumit de masina... si cand spun asta, doresc sa mentionez ca 2 ani am avut Octavia II, pe care am vandut-o si am luat Tour... ;)
  • salut la toata lumea
    La Multi Ani fericiti si fara probleme cu Skoda
    Cristian Chirila, 33 ani, avocat, Braila, SOT 1.9 TDI 101 CP
  • ma bucur sa va cunosc si sa ma prezint pe acest forum de suflet> adi, brailean, 36 ani, casatorit, fan SOT pina la moarte, posesor SOT 1,9 tdi 90 cp, 50 mii km cu ea, ceva incidente usoare pe parcurs si multa multa satisfactie pentru alegerea facuta...Bine v-am gasit !
  • Sal tuturor,
    Pintea, 25 ani, Bucuresti, imi astept SOT Sport 1.9 TDI 101 cp (conform dealer-ului ar trebui sa ajunga pana pe 20.01.2008), asa ca sunt foarte nerabdator pana acum proprietar de Matiz si am cu el 80.000 Km (carnet din 2004) iar ca meserie economist (consilier bancar IMM).
    In final va urez tuturor La Multi Kilometri fara incidente rutiere!
  • oho, cata lume noua :)
    bun venit!
  • bun venit si un an bun plin de spor
  • Salut,
    Busu, 29 ani, Bucuresti (am stat vreo 10 ani si in Iasi :)).
    Facultatea de Inginerie Aerospatiala.
    In prezent sunt bagat in publicitate. :)
    Din 8 feb 2007 - 1.8t sport(150cp).
    Conduc din '97 fara incidente.
  • saluty.ma numesc Stefan sunt din Iasi.AM Skoditza tour din dec.2007 am 30 ani si carnet din `97.Inca merg incetisor cu ea ca nu am cauciucuri de iarna.Lucrez la o firma de sisteme de securitate si supraveghere video.
  • cred ca suntem mai multi decat suficient pentru intalnirea nationala.
    e cazul sa incepem sa schitam intalnirea.
  • Salut puteti sa-mi spuneti Ben sunt din tm,am 30 de ani,am o firma in domeniul tamplariei pvc,de curand am cumparat o Skoda,Tour 1.9 tdi-pd 101 cp masina este ok.Pot sa spun ca la Skoda am ajuns din intamplare am facut cateva drive-test cu alte masini si pe asta am incercat-o dupa ce am cumparat-o.As vrea sa o fac de 131cp dar nu ma lasa cat timp masina este in garantie.Poate aveti voi sugestii pe aceasta tema.Multumesc.
  • octatouriasi te astept maine la intalnire!
  • Salut sunt Dany din Constanta, am 20 de ani elev, viitor posesor al unei skoda octavia tour sport 1.8 {conform dealer-ului astept sa vina pana pe 18.01.2008}, am aflat de situl acesta cautand sfaturi despre skoda octavia tour. Va salut.
  • Salutare!! Sunt George din Brasov,25 ani, inginer, posesor de Skoda Octavia Elegance din 2003, 1.6mpi, achizitionata in noiembrie 2007 . E prima masina pe care o cumpar:D si sunt ff. mandru si multumit de ea
  • Salutare! Sunt Horatiu, 23 de ani, Oradea, tehnician fluide foraj, posesor de Dacia 1310 din 1999, viitor posesor Octavia Tour 1.9 TDI/101 Cp. Un pas mic pentru omenire, un pas mare pentru mine. :D
  • Noroc . Ma numesc Stefan , am 35 ani si ascult metal extrem.Am achizitionat aceasta masina Octavia 2 dupa multe drumuri facute in Vitan si alti dilari auto de orice marca.Este exceptionala si numele ei este Vrajitoarea Zburatoare.O puteti vedea pe foto.O iubesc la nebunie si cand o conduc facem un intreg.Va multumesc.Noroc si feritiva de evenimente nedorite.
  • Ai o Octavia doi sau o Octavia Tour, ca situl si forumul e dedicat posesorilor de Octavia Tour
  • Am Octavia 2 Elegance.Am vazut la foto un elegance si am crezut ca pot face si eu parte din echipa.Scuze de deranj.Am disparut. DILIT>
  • eu sunt ,..... si am patrusprezece humere h3 si patrusprezece skode :)))joke
    cumnate totusi daca teai apucat de acest club ,,pana la urma,, apuca macar de unn forum de octavia2 sau toate modelele parerea mea...
  • Salutare la toata lumea.Sint Miki am 39 de ani bucuresti sint posesor de skoda octavia tour 19 tdi 101 cp achizitionata in luna august 2007, am 15000 de km si sint foarte fericit de alegerea facuta. Va salut ,numai biNE

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!