Sa ne cunoastem ! Noii inscrisi sunt rugati sa posteze in acest topic
  • Salut! Sint Catalin, 40, din Piatra Neamt si sint, de curind, posesorul unei Skoda Octavia Tour Combi 1.9TDI.
  • salut..ma numesc Bogdan sunt din Otopeni posesor al unei skoda octavia tour 2004 1.9TDI,80 000 km in bord,merge excelent si sunt foarte multumit de ea..
  • Buna...ma numesc Claudia, am 34 ani, sunt din Timisoara,reconditionez interioare de masini...am o Skoda Octavia tour din 2004...merge super
  • Bine ati venit printre noi! Cititi regulile de pe home cu ce trebuie sa faci ca nou membru :)) Sper sa va simtit bine alaturi de noi :))
  • tot mai multi membri :D
  • la mai mare
  • Sorin, 37 ani din Sibiu , SOT-S 1.9 TDI 101 CP. Salutare tuturor!
  • klipsch
    Salutare tuturor.

Sunt nou pe acest forum. In data de 05.05.2008 mi-am comandat si eu o Octavie Tour 1.6.

Sper sa ajunga prin data de 01.06 .
  • Salut! Bogdan din Branesti, jud Ilfov, 26 de ani, mi-am luat masina acum 2 zile, SOT 1.6 MPI 102 CP
  • Salut !
    Sunt Adi din Bucuresti, 26 de ani, am SOT 1.9 TDI 101 cp de 3 luni
  • Salut
    Sunt Catalin din Iasi, 23 ani, am o SOT 1.9 TDI de 101 CP.din februoarie 2008 si sunt multumit de ea.
  • Buna baieti: Dragos 30ani, Targu Mures, geolog, SOT combi sport TDI 101 CP -o minune.Mereu ma uit pe drumurile tarii dupa Octavii Tour si ma intreb daca nu e un forumist de pe aici la volan.
  • bine ati venit fratilor,sper sa va simtiti bine in marea noastra famile !!! aaa si Cataline da de ce nu ne zici si meseria care o ai ?? :)) :P
  • @baraka: Daca vezi(mai rar)prin oras MS-73-RIO, ai intalnit unul...
  • domnu Devil te tii de prostii:))
    bine ati venit fratilor...
    Cataline sa pui si poze cu masina ca arata fain tare :D
  • @corin : OK ma uit, ma uit. Apropos de asta: mergeam spre Brasov si vad o SOT identica cu a mea dar de Olt care ma depaseste si ruleaza o vreme in fata mea. Ii dau 2 flash-uri ca intre Skodisti. La al treilea vad un deget inelar rezlet care iesea ostentativ din pumnul starns, pe geam...omul nu stia ce vreau de la el. Si fulgerator am realizat ca de fapt era vina mea...am uitat un moment ca chiar atunci eram la volanul unui Damas. Morala: orice conduci tot posesor de SOT esti.
  • A, uitai: a mea e B-06-BGZ rosie Salutare.
  • meseria care o am!..........impart scrisori ..............postas.....
    o sa ne intalnim pe strazi si iti spun exact ce meserie am...............
  • o sa ne intalnim pe strazi si iti spun exact ce meserie am...............
  • auzi Razvan ....o sami pun si eu cateva poze dar sami foliez semnalizarile si dupa asta le pun......
  • baraka ce numar avea sot-ul de olt?asa cu aproximatie daca nu`l mai stii exact si ce culoare avea masina:)
  • da yxy sa-i dam o mama de bataie cand il prindem prin slatina
  • eu pe cei care fac semne obscene ii consider intotdeauna incepatori...
  • Razvan , 20 de ani , student , posesor de permis de 3 ani fara prea mari incidente :D , posesor de 1 an jumate de skoda octavia tour 90 de cp !pot spune ca sunt ff multumit de ea iar de consum nu poti cere ca o masina sa consume mai putin !!! rezultat : o masina super
  • Geo, Bucuresti, Lujerului 30 ani, inginer de sistem, permis cat B de 12 ani, clear, SOT 1.9 TDI PD din ian 2008 argintie. Mandru.
  • Era combi rosie metalizata si numaru nul-am retinut dar n-am pus la suflet ca noi ardelenii ne enervam mai greu.
  • Litoiu Constantin Bogdan, Skoda Octavia SLX 1.9TDI, 81Kw, 25 de ani , permis de 7 ani, inginer pasionat de masini si mecanica :)
  • Sebi, Cluj 27 ani Skoda Octavia Tour 1.9TDI/90cp o super masina, ma bucur ca am intrat in acest club
  • Bogdan, Skoda Octavia 1.9tdi, 81 kw 35 ani, permis de 18 ani, inginer, pasionat de motoare si autoturisme, nostalgic BMW... Actualmente familist si fan SOT!
  • @Sebi din Cluj, vezi ca este si un topic adresat pentru clujeni :)) (Fan Club Skoda Octavia Cluj) astept sa apara si acolo datele tale, si trimite-mi un id de mess, ca sa putem comunica mai usor. Ai stick si calendar la mine. id meu: pokola. Binei ai venit printre noi
  • Salut,
    Marius, din Bucuresti, 23 de ani, skoda octavia 1.9 tdi, 74 kw, combi 4X4, care, din pacate pentru mine, este de vanzare
  • salut,
    cristi din ploiesti am 31 ani skoda octavia tour 1.9 TDI 101cp noua
  • Dragos din Calarasi 24 de ani , skoda octavia 1,9 TDI , 81 kw
  • bine ai venit
    astept datele tale pe mail
  • Radu, Comanesti-Bacau, am avut Octavia 1,9 TDI 90 CP model 1998, din 2000 pana in aprilie 2008 am dat-o la 114000 KM, acum am adus din Germania SOT 1.6 benzina, 2004 34000 KM
  • Romy Octavia 1 elegance 1.9 tdi cu mici imbunatatiri aduse,an2002 ,Radauti -Suceava ,permis de 22 ani ,km f.multi parcursi ,varsta 40 ani ,si doi copii fan skoda
  • **copiat de la: LUCCI_RS

LUCIAN : bucuresti , 25ani, permis de 6ani, octavia neagra 04, 1.9tdi 116cp , cu mici modificari
  • RADU- Iasi, 26 ani Skoda Octavia Tour 2007 fan in devenire
  • cristi -ploiesti, skoda octavia tour sport 1.9 tdi, vine la inceputul lui iulie,29 ani, permis 10 ani, 50 000 km/an,
  • Elena, Iasi, Octavia 1, classic, 1.9 tdi, 101cp, an 2000, km putini parcusi desi am vreo sase ani de soferie, asa ca nu radeti daca voi posta intrebari stupide
    Octavia......a fost dragoste la prima vedere
  • bine ai venit leo. sa ma contactezi pe mess sau telefon sa ne vedem sa-ti dau sticker si sa te pot anunta de intalniri.
  • iulian - bucuresti, Octavia 1 , 1.9 TDI , ASV , 110 cp o am de 7 luni 88000 km
  • Titi, Constanta, permis de 15, nu l-am avut niciodata retinut, am Octavia 1,9 TDI din 2003, eu oam de 2 ani si sunt foarte multumit. Ma intereseaza un eleron, vreau sa o revigorez putin cite putin.
  • Am o rugaminte pe care o adresez tuturor membrilor. Cititi cu atentie regulile pe care trebuie sa le respectati cand intrati pentru prima data pe acest site. Cititi cu atentie ce date trebuiesc trimise pentru a deveni membri a acestui club. Fara datele voastre de identificare nu pot sa va spun decat ca unii dintre voi vor ramane doar membri simpatizanti. Multumesc.
  • daniela, slobozia , ialomita,am 32 de ani, permis de 15 ani, fara incidente, casatorita, 40000 km pe an, skoda octavia tour 1,9 tdi, 101 cp, azi o ridic, cred ca dorm cu ea in pat, culoarea gri antracit. full option
  • sa o stapanesti sanatoasa si sa te bucuri de ea. sa nu uiti sa-i trimiti datele de contact lui cumnatu.
  • multumesc mult Harlequin, am condus-o aseara , e...........mai mult decat super. spune-mi te rog, ptr ca sant noua pe site, ce date sa-i trimit lui cumnatu? si unde pe ce adresa sau topic? multumesc!!!
  • daniela bine ai venit printre noi si felicitari pt skodita.pt informatii intra aici: http://www.fanoctaviatour.ro/forum/comments.php?DiscussionID=77&page=1#Item_1 si afla tot ce trebuie sa faci cand esti nou(a) pe forum.
  • multumesc mult YxY

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!