• Atzi sters Topicul cu amenda :))
    Foarte Tarrre !
  • da...s-a sters.....pentru ca era degeaba...nu se deschide un topic asa aiurea.......acum ai deschis altul.
  • Omul cerea o parere visavis de amenda,amenzi primim totzi,
    firma care instaleaza o parte din radarele fixe e o firma de smecherasi de aici din cluj care se asociaza cu primariile ,au facut miliarde din asta anul trecut,a fost un scandal,au vuit toate ziarele din zona,
    anul trecut soferii au inceput sa conteste procesele verbale si au inceput sa castige in instantza,
    deci oamenilor...nu platitzi bani aiurea unor smecheri si statului.
    Ma mira opinia voastra ca e un topic aiurea.
    en fine...stergetzi si lasatzi doar cele care va convin voua
  • pooate ne spuneti unde ar trebui sa postam ,nici eu nu am gasit un topic despre amenzi
  • nu e un topic aiurea, chiar deloc....e un topic deschis aiurea.

Aici: http://www.fanoctaviatour.ro/forum/comments.php?DiscussionID=379
  • daca cineva cauta topic despre amenzi sigur nu va gasi!de ce nu au fost mutate acele mesaje postate in topicul acesta care l ai recomandat?
  • omul a cerut parerea si sfaturi. a primit si a zis mersi. topicul s-a inchis ca era inutil.
  • Pai atunci stergetzile pe toate ca s-a raspuns la ele
  • era un subiect deschis doar pentru amenzile lui houligan care a primit raspunsurile pe care le astepta si atunci mi s-a parut ca subiectul era inutil.
  • Probabil peste 2 saptamani un altul va primii o amenda si va pune din nou aceasta intrebare,si atunci iar ne vom straduii sa ii raspundem si sa adunam informatii.
    Apropo...spunea cineva ca amenzile de circulatzie se prescriu....gresit!!! .
    Amenzile de circulatie nu se prescriu,insa nu au nici penalitatzi de neplata.
  • http://www.fanoctaviatour.ro/forum/comments.php?DiscussionID=379&page=2#pgbottom
  • Fratilor dimineata pe Calea Vacaresti am comis-o.1Mergeam pe linia de tramvai 2 Am trecut prin refugiu de tramvai 3 Depasisem linia continua (nedubla) .Jos la intersectie era radaru(camera) care filma tot ce coboara neregulamentar 100% sunt sigur ca ma filmat.Aveti idee cat mi se suspenda permisu si cat e amenda pt ce-am facut asta daca nu................
  • cam 3 luni minim.si amenda!
  • In romanica mai ai varianta sa-l bagi pe altul la inaintare...daca locuieste si in afara tarii, e si mai bine. De preferat peste ocean :))
  • 3luni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Da ce-am facut frate am dat in cap cuiva.Din cate stiu eu 3 luni e maxim.
  • cumul de cartonase sa zic asa!!:)) Pana nu vine ceva acasa nu te agita.nu semnezi nimic de la posta!
  • Nu ma agit da cica au dat astia pe toate posturile ca fost razie azi in bucuresti pentru depasiri pe linia de tramvai(je:):):):):):) ), pentru centura si pt parcari , numa eu eram cu cd in masina.Revin am vazut acum la pro tv 35 de permise luate pe loc si restu filmati.............. le vine acasa(toate pe vacaresti).

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!