Fan Club-SOT DEVA (Hunedoara)
  • Ar fi cazul sa ne organizam si noi un pic ca am ramas in urma fata de fratii nostri din alte zone, asa ca propun sa organizam impreuna o intalnire in judet sau unde vreti voi. Astept propunerile voastre.
  • pai in ialomita ca mi-e mai usor mie :)))))
    glumeam, dar nu e mai bn mai pe primavara sa se mai incalzeasca?
  • In zona noastra sunt destule locuri foarte frumoase si in sezonul mai friguros si cred ca ne-ar prinde bine la toti o iesire undeva gen Arieseni, Straja, Rausor, etc. sau macar o seara intr-un local. Important e sa ne intalnim sa ne cunoastem.

RESPECTE !!!
  • corect, in ialomita nu-i nimic frumos de vizitat, pacat ca nu santem mai aproape
  • Eu ma bag...propuneti voi o data,de preferabil in weekend..Eu sunt din Mintia.HD
  • Haideti fratilor ca nu e asa greu. Putem "rupe" cateva ore intr-un week-end pentru o intalnire.
  • eu is din lupeni..aproape de straja:D:D:D::
  • Hai sa propunem o data.Intr-un weekend.Tare mi-ar placea sa iesim si noi ca ceilalti.Sa se uite lumea ca la felu 5.Numa SOT sa fie pe drum.SUper tare.
  • 7 Februarie eu zic ca ar fi ok, poate pana atunci ne mai strangem cativa. Astept propuneri pt locatie sau pentru data daca nu e ok in 7 Feb.

RESPECTE !!!
  • Ii ok pe 7.Problema este sa avem pe cine recruta si sa ne gasimi destinatia.
  • eu merg de vreo 2 ori pe saptamana la deva...
  • @Leahu
    Da un semn de viata cand mai vi la Deva.
  • De unde esti Leahu?
  • Sorry,is chior,nu am vazut ca scria mai sus,Lupeni,
  • o sa dau
  • Intalnirea ramane pe 7 Februarie 2009 pe platoul de la Padurea Bejan.Cine nu stie sa intrebe pe forum.Sa anuntati care veniti sigur.Destinatia:Surpriza
  • am notat! suna interesant! mai vorbim!
  • Fratilooor !!! mai sunt cateva zile. Slaba miscare, haideti sa ne mobilizam putin.
  • Va doresc intalnire reusita!!! Cu multi membrii voiosi si plina de pasiune. Nu va lasati intimidati de nimic :)) la sfarsit veti da seama ca a meritat :))
  • Sambata la ora 14:30 ne intalnire in parcare la cabana Bejan, cine vrea sa vina e asteptat cu bratele deschise. La ora 15:00 plecare la Castelul din Hunedoara asa ca cine e din Hunedoara si nu vrea sa bata drumul pana la Deva ne putem intalni si la Castel.

P.S. Multumim de urare Norbi ;) asa sper si eu dar dupa ce miscare e pe forum ...... Noi ii asteptam pe toti iubitorii de SOT cu bratele deschise.
  • Felicitari!!! Ati facut cel mai important pas, greul a trecut :))
  • Leahu cand ne vedem la fata? Sunt vecin cu Strinu. Am o Octavie albastra.0724562527
  • si ce numar ai ?
  • ika? break e masina..?
  • pt. Leahu '' HD 66 MBC''
  • ALXPHONE cand vin pe la Deva pot sa te sun?
  • Chiar te rog.
  • Baieti, a venit primavara....... un gratar ceva ??? Nu mai punem si noi de o intalnire ? Eu zic ca ar fi cazul sa ne mai vedem si noi, astept propuneri pt locatie si data.
  • Te asteptam la Lacu Rosu in Harghita DE 1 MAI, ORA 12.00
    ...cu drag, echipa SOT !!!
  • cati km is din petrosani pana la harghita?
  • Chiar nu va "arde" de un gratarel ??? Slaba miscare mai baieti... :(
  • salut la toti! stiu un loc fain pe Rau-Mare... numai vremea sa tina cu noi! doar la 70 km de Deva. e chiar sanatos si frumos acolo! eu merg destul de des!
  • Salut Gili, locatia suna foarte bine, deschidem lista cu participanti si propunerile pentru data.
  • Mie imi convine la Rau Mare.Am fost acolo o data si e super mishto.Astept propuneri pentru data.
  • Hai sa o facem lata
  • edy ai si ceva curve? bautura aduc eu!
  • buna pana la urma unde va vedeti sa vin si eu k numai ak am dat d voi si sunt curios la ce se petrece la antalnirile cu voi. Sunt din Petrosani si as vrea sa va onorez cu prezenta la urm antalnire.0726422963
    Astept propuneri
    RESPECTE LE MELE si drumuri bune
  • Nimic nou pe frontul de vest?
  • Salutare tuturor!!!
    Vad ca nu s-a mai scris pe aici cam de multisor...
    Am si eu o
  • Chiar nu mai este nimeni din acest judet pe aici???????????????????

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!