AM TRECUT DE 1000 DE MEMBRI UTILIZATORI AI ACESTUI FORUM
  • Nu pot sa va spun decat ca acum un an acest lucru era un vis. Cand ma gandeam ca trebuie sa adun o mie de mebri inscrisi pe forum, o mie de pasionati....mi se parea imposibil. Va multumesc tuturor pentru reusita acestui proiect, fara sprijinul vostru nu ajungeam aici. Ma bucur nespus pentru ca am reusit sa va adun intr-un loc unde sa va impartasiti pasiunea pentru aceasta masina de vis Skoda Octavia Tour, o masina care deranjeaza inca foarte mult pe piata de profil din Romania, o masina dorita din ce in ce mai tare.Putem spune ca Skoda Octavia Tour reprezinta un mod de viata pentru unii dintre noi, o masina perfecta pentru familie si nu numai, o masina care impresioneaza prin armonia liniilor clasice. Pentru Skoda ramane regina iar recordul in vanzari nu cred ca o sa fie egalat vreodata.Am reusit sa va adun intr-o mare familie si asta este foarte important pentru mine, cu frati de suferinta, carcotasi si admiratori sau vizitatori ocazionali. Acum cand am trecut de prima mie de utilizatori nu pot decat sa spun ca munca de doi ani de zile prinde contur, ca munca si pasiunea duc la dezvoltarea unei comunitati draga si voua si mie. Tineti-o tot asa! Sa fiti iubiti! Sa ne vedem sanatosi si la 2000!Bravo voua, ma inclin. Toti avem aceeasi pasiune si asta ne face o familie.
    Sper ca de acum o sa avem si sprijinul dealerilor din Romania. Poate vor lasa orgoliile si nepasarea deoparte si ne vor sprijini in promovarea acestui club, mai ales ca promovam exclusivist un model de legenda.

Va astept cu impresii, comentarii si vorbe de duh. Mai este putin si facem un an pe 1decembrie.
  • Cred ca numarul spune tot...1001 !!! Eu nu demult am devenit membru al acestei comunitati si am constatat ca este o sursa buna de informatii,noutati si am gasit raspuns la intrebarile mele... ! Jos palaria ... Respect
  • Cumnate, felicitari si din partea mea.

Sa te felicit la fel si la numarul de 10000. :)
  • Felicitari ! Am fost de la inceputuri prezent aici !
  • Felicitari tuturor!
  • SUPER TAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
  • Felicitari tuturor!la mai multi useri inregistrati pe forum:) si la mai multi care sa scrie:)
  • Felicitari!!! La mai multi care sa participe la intalniri si mai multe judete sa fie active :)))
  • cumnate ia vezi ca am vorbit o treaba si inca nu ai facut ce trebuia cu piatra neamtz. la mai multi useri si la mai multe intalniri mai ales o nationala.
  • Felicitari tuturor !!!
  • LA MAI MARE.......
  • dap asteptam organizarea intalnirii de iarna...felicitari
  • ii felicit pe toti cei care si-au achizitionat Skoda Otavia Tour! si eu am una si ma bucur de ea in fiecare zi. la multi fani!
  • la mai multi fani sot si pe cand o intalnire a fanoctaviatour din Constanta?
    PS:Cumnate,pe 1 decembrie se fac 1 an sau 2? parca 2 ani..
  • 1an, 2 de cand am pus bazele acestui proiect
  • LA MAI MULTI si LA MULTI ANI
  • Bravo felicitari Cumnatu in special ... si tuturor membrilor acestui Maretz Fan Club & Forum !!!

Sa ajungem cu usurintza la un milion de utilizatori !!!
  • Cumnate, sunt mai multi de 1000 de fani SOT...doar 1000 s-au inscris pe acest site. Tu ai pus bazele unui sit dar nu ai unei pasiuni !!!
  • multumesc de aprecieri. situl este un loc de intalnire al unei comunitati care e legata de aceeasi pasiune impartasita pentru un model in cazul nostru Octavia Tour. pot spune ca am adunat aceasta pasiune comuna intr-un loc. sper ca intelegi acum despre ce e vorba.
  • cumnate,nu stiu exact in ce progresie va creste numarul de membrii ai acestui site, dar s-ar putea sa avem peste un an inca 2000 de noi utilizatori;oricum ,ideea a fost excelenta si merita felicitati toti cei care au gandit si realizat acest lucru.LA MAI MARE!!!
  • Cumnatule... Sincer, eu ma inclin in fata ta. In fata perseverentei tale, in fata tuturor problemelor care le-ai depasit si totusi ai mers mai departe. Imi inchipui ca ti-a fost foarte greu.
    Bravo omule, sincer ai tot respectul! Sa ne bucuram impreuna :)
  • sa ne bucuram fratilor. meritam din plin. acum urmeaza a doua etapa a dezvoltarii acestei comunitati. va vom anunta in curand. pana atunci sa fiti iubiti.
  • pai si la 10.000 trb sa facem revizia? :)
  • sa fie intr-un ceas bun...bafta!
  • ar trebui acum la 1000 de membri pe undeva pe la munte o revizie cu toti :)
  • REVIZIE :)))))))))
  • Sigur sunt ultimul inregistrat.... cu toate ca citesc de aproape 6 luni pana sa iau hotararea. SUNT LEGAL!
  • Va salut pe toti! in primul rand felicitarile mele "cumnatului",tuturor membrilor pentru si acestia isi au meritele lor!Sa dea Dumnezeu sa "crestem" cat mai mult,ca numar de membri, si sa fim uniti ca sa putem pastra acest fanclub cat mai mult timp.Bafta multa,noroc brusc,succese nebanuite si sute de mii de KM fara reparatii tuturor!
  • la multi ani !
  • astept noutati
  • Cine este posesorul octaviei BZ-06-RVS ?(invata sa te comporti!!!)
  • DAR TU CINE ESTI?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!