• Salutare! Vreau sa impartasesc cu voi toti bucuria ca in sfarsit am intrat in posesia bijuteriei OctaviaTour. Prima impresie pot spune ca e intradevar o masinuta super. Acum ramane sa vedem si pe viitor cum se comporta. Asa ca nu ramane decat sa ne intalnim in trafic, si sa ne fereasca de cele rele. Pe curand!
  • livius bine ai venit la noi. Ne bucuram pentru tine. Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri cat mai mult timp de ea. Astept datele date de contact pe mail.
  • a ca uitam si poze sa vedem ce pupaza ai.
  • Felicitari. Sa o stapanesti sanatos si sa nu uiti sa ne impartasesti parerile tale pe forum.
  • :))pupaza:))
  • livius astept datele tale sa iti pot trimite stick.
  • sa o stapanesti sanatos livius si sa nu ai nevoie de serviciul garantii! :))
  • Vreau sa va spun ca venit si pupaza mea neagra, am avut o mica problema cu un cheder la cumparare dar s-a rezolvat, eu unul sunt super incantat, 1.9 tdi, este motorul pe care si-l doreste orice sofer chiar daca nu recunoaste, sper sa nu am probleme cu ea si la fel va doresc si voua la fel, datele le-am trimis deja, si astept un stiker. Va doresc tuturor drumuri libere:))

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!