sunt cel mai nebun om din lume dupa skoda octavia tour
  • inca o dat cel mai nebun om dupa skoda octavia tour inca nu am 18 ani dar mai am un an pana ii implinesk ,de abia astept sa fac un drive test la skoda cred ca se poate eu mor dupa culoare aia gri capucino si cu geamuti negre si cu presuri la roti in fata si in spate simpla imi place dupa mine este cea mai buna si frumoasa masina ptr altii nu ma intereseaza
  • Pentru ca esti nou citeste topicul :"Esti nou pe site? Primele lucruri pe care trebuie sa le faci"
  • se accepta numele acestui topic. razvan salutam nebunia ta pentru aceasta masina. speram ca in curand sa te bucuri de o pupaza asa cum trebuie. sa fii iubit. cum a zis si norbi mai rasfoieste Topicul, prezinta-te asa cum o fac toti membrii, si te asteptam sa impartasesti alaturi de noi marea pasiune Octavia Tour.
  • Bine ai venit!din pacate sau din fericire nu esti cel mai mic membru in aceasta comunitate:) si nu esti singurul care asteapta sa se bucure de o astfel de masina.Cum au zis si robert si cumnatu rasfoieste tot forumul si vei alfa multe alte lucruri interesante.
  • cel mai mic membru are 3 ani iar decanul de varsta vreo 58.
  • Salut! sunt din tg jiu si de asemenea recunosc ca sunt indragostit de skoda octavia tour ,mai am cativa ani pana la 18 dar astept cu nerabdare ziua cand o sa am si eu o pupaza in curte .Mia fost frica sa scriu pe forum deoarece
    am crezut k numai cei care au sot pot scrie dar acum pot sta linistit.Multumesc
  • toti pasionatii de Skoda Octavia Tour posesori sau neposesori sunt bineveniti in clubul nostru.
  • eu nu am mai avut timp sa mai intru pe site dar va multumesc ca m-ati bagat in familia voastra chiar daca nu sunt posesor al acestei zane de masina
  • ce am o singura teama la masina asta e ceva la suspensie cate unii poate nu vad chestia asta unele sunt lastae de fata parca ar avea 15 ani .alea nu le suport ce naiba au .cate unele stau asa misto ridicate in stare buna echilibrate la suspensie asa ii sta bine, nu lasata de bot si ridicata de spate si vreau sa stiu s-o alege vreo suspensie din fabrica or fi mai multe modele .
  • la Skoda este optiunea Pachet Dumuri Grele (PDG), care include inaltatoare si scut motor si baie de ulei....

...la cele fara PDG, suspensia se lasa in timp si motorul fiind in fata, acolo se lasa mai repede si mai tare.
  • va rog sa scriti cat mai apropiat de subiectul acestui topic. daca nu intelegeti acest lucru tin sa va anunt ca totul se va sterge. nu incurcati lumea , sincer timpul e pretios si nu il pierdem stergand tot felul de lucruri postate anapoda. multumesc.
  • nu inteleg . eu aveam o nemultumire la masina asta .problema cu suspensia , am deranjat daca intreb ? atunci nu o sa mai intreb daca voi spuneti ca sunt lucruri proaste.de astazi in colo nici nu o sa mai intru pe sait daca sunteti chiar asa .imi pare rau
  • nu ai deranjat, dar ca sa nu se 'instaureze haosul' trebuie mentinuta o ordine aici.......adica ce postezi sa fie intr-un topic adecvat.
  • da dar se putea vorbii si frumos .ok nu e nimic

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!