Verificarea de iarna o necesitate? sau o inventie de marketing a dealerilor
  • Credeti ca aceasta verificare este reala? necesara? sau o modalitate de a mai face un ban ?
  • Nu e tocmai rea o verificare.Am auzit ca la dealerul Uniservice P. Neamt au reduceri luna asta.Inca n-am verificat.Stiti voi, paza buna...Desi, daca te tii de masina si o intretii ar putea fi si numai un moft.Cred ca depinde de in ce stare e masina fiecaruia.Ca tot vorbim de iarna, am stat un sfert de ora dimineata s-o dezghet.Brrr, e frig!!
  • Eu zic ca e o treaba foarte buna. Plus ca nici scumpa nu e...
  • la ENDURO Valcea au reducere 50 % pt verificarea masinii pt iarna ...
  • la Uniservice, in luna noiembrie au reducere 15% la manopera si piese originale...
    Cea cu verificarea de iarna am inteles ca e o oferta generala pe toti dealerii Porsche Romania
  • ideea e pretul, ce este dupa parerea mea prea mic. Bate la ochi pentru o verificare minutioasa. Nu stiu ma abtin. Brodos va poate spune mai multe e acolo pe metereze si vede mai multe.
  • nu mai tin minte exact ce verificari se fac, dar ma interesez si revin cu un raspuns pentru cei interesati.
  • Ei ce verificari. Se uita la nivel antigel, baia de ulei si cam atat. Eu consider ca o verificare de iarna ar trebui facuta mult mai amanuntit. Ca asa mai punem noi un pic de ulei si ne mai uitam in stanga si in dreapta.
    Dar cum dealerilor le plac f mult constatarile puteti opta pentru un astfel de serviciu, s-ar putea sa aveti nevoie cine stie.
  • eu am fost cu a mea la compexit in cluj pt verificarea de iarna.
    poate treaba asta o fi ceva inventie de-a lor,dar mie mi s-a parut ca la 50 de lei cat a costat chiar a meritat,adica altfel spus pt 50 de lei stau eu linistit iarna asta si nu imi bat capul ca e frig,ca antigel,ca bujii,ca etc,etc,etc.
  • tu stii mai bine
    50 ron ca se invarte pe langa masina, f tare
  • Mai bine faci o constatare, pt. a vedea starea generala a masinii. Nivelul la ulei , antigelul, lichidul de servo, de frana samd. pot fi verificate si in parcare. Plus ca o constatare nu cred sa coste mai mult
  • Vrajeala pe fata!!!
  • PREGATIRE DE IARNA SE FACEA INAINTE LA DACIE,ANTIGEL,SCHIMB ULEI DE IARNA,VERIFICAT ROBINETUL DE INCHIDERE APA CALDA,VERIFICAT VENTILATOR DE AER CALD,ETC.PENTRU SKODELE NOASTRE NU E NEVOIE DE ASA CEVA SI MI SE PARE CAM INVENTIA ASTORA DE PE LA SERVICES.
  • ce pregatire tata, cred ca ar trebui sa faca ei o verificare la vraji si la ce inseamna aceasta "suma mica" rulata la atatia clienti creduli.
  • clar marketing :)) insa sunt o multime de posesori de skoda care nici macar nu stiu ce e aia o revizie ...
  • off topic urgent: remus da un semn de viata pe messenger am o problema f importanta de discutat cu tine

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!