ce trebuie avut in vedere la receptia SOT ?
  • maine e ziua cea mare ! merg la dealer in vederea ridicarii unei SOT 1,9 tdi . La ce trebuie sa fiu atent , ce trebuie sa nu imi scape ? Sugestii va rog
  • in primul rand sa nu fie zgariata,lovita tapiteria sa fie ok,sa verifici totul(obligatia lor este sa-ti prezinte masina),sa ai trusa, triunghiu si cricu si setul de becuri;in rest tine cond de perioada de rodaj ,kilometri cat mai multi fara evenimente si sa te bucuri de ea.BAFTA
  • nu are set becuri!!
  • sa nu stea masina la umbra si sa nu fie proaspat spalata.e bine sa vezi orice urma pe ea.in cazul meu nu a fost asa.degeaba m as fi dus sa spun ca avea o zgarietura ma refer a 2 zi ca degeaba.
  • multumesc pt. sfaturi ! totusi micutu de ce spui ,, sa nu fie proaspat spalata ,,? care este ideia ?
    a am uitat sa precizez este neagra , deci ar trebui sa fie vizibile zgarieturile , si daca este ce se poate face ?
    vor mai scadea din pret?
  • sa fie spalata dar sa nu aiba apa pe ea.pt a observa orice fel de imperfectiune
  • sa o porti sanatos si km fara incidente si sa ai in vedere sa faci niste poze sa ni le arati si noua. nu cred ca isi permit sa-ti dea o masina noua care sa nu fie in stare perfecta.. cel putin nu vreau sa cred.
  • claudiuz: care e treaba?
    nu ai mai zis nimic...ai luat masina? e ok?

primele impresii??
  • nu a mai ajuns omul pe acasa de cand a luat masina. asteptam impresiile cand ai sa mai cobori din masina.
  • razvane ai avut dreptate , sunt asa entuziasmat ca am uitat sa mai scriu aici
    am luat masina , am si pus numere definitive si pana acum sunt extrem de multumit
    fac rodajul acum , nu am decat 500 de km dar voi pleca pe litoral la inceputul lunii august

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!