CINE VREA SA DISCUTE ON LINE CU CUMNATU?
  • id-ul meu de mess e ionclass iar pe skype cassysdesign, va astept sa va dau cd-ul multimedia ce trebuie raspandit ca o gripa peste tot :))
  • OKI NOTAT ;))(
  • am auzit ca e o zi importanta azi!
    LA MULTI ANI CUMNATU!!!
  • dap....kiar LA MULTI ANI CUMNATE !!!!! Sa traiesti asa cum vrei tu si cu cine vrei tu !!! :P
  • sa imi spui si mie daca e cineva din craiova , stiu ca remus e din craiova da nu il cunosc mi -e rusine sda ii zic si oricum pe al nu l-am vadut pe la intalnirea aia de la bucuresti poate o merge .daca e poti sa imi faci si mie rost de nr lui de tel id ceva ?
  • ca asa as venii cu microbuzu pana la bucuresti da nu stiu bucurestiu si iti dai seama ca e greu
  • LA MULTI ANI
  • razvanica 91
    vino tu microbuzul in bucuresti,si vin eu sa te iau,de unde vrei tu...nici eu nu stiu prea bine bucurestiul,dar ne descurcam:P
  • razvanica numarul lui remus este scris in topicul cu reprezentantii pe judete. fa un efort si citeste cu atentie acest forum.
  • ziua mea este putin mai tarziu,oricum multumesc pentru felicitari.
  • LA multi ani si sa iti merga octavia bn
  • :) razvan ma poti gasi pe mess, id-ul fiind ruems ... si la iesire din craiova la skoda oricand intre 8.30 si 17.30 :)
  • remus hai ca bag id si vb pe mess

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!