LISTA COLABORATORILOR FAN CLUB SKODA OCTAVIA TOUR
  • Si spaga cine o ia?
  • pana cand Cumnatu, marele tzepar nu sa da laoparte si lasa pe baietii buni, care ie norbert, razvan, boy si bn64 nu ne lasam
    asta e grupul de rezistantza armata muaaaahaaahaaahaaaaaaaaaaaaaa
  • Razboinicul e primul inscris pe lista de primit spaga... dati cu incredere :)
  • Jartele penale ce sunteti....
  • zdreantzo paui figuri care esti tu zdreanta
  • lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M lE UREZ MODELATORILOR 4 M
  • Mah bou_devil, esti atat de naiv incat sa crezi ca poti sa-mi restrictionezi accesul pe acest forum? Scuza-ma, nu as fi vrut sa spun asta, dar esti chiar prost.
  • Mah bou_devil, esti atat de naiv incat sa crezi ca poti sa-mi restrictionezi accesul pe acest forum? Scuza-ma, nu as fi vrut sa spun asta, dar esti chiar prost.
    Iar cUMNATUL, tot ce poate sa faca este sa se ascunda in spatele radierei. Esti varza frate, Esti un adevarat barbat! Lashule!
    Iar cUMNATUL, tot ce poate sa faca este sa se ascunda in spatele radierei. Esti varza frate, Esti un adevarat barbat! Lashule!
  • Barbat !?, cine a afirmat asa ceva. Daca-l vezi nu stii daca sa razi sau sa te apuce plansul. Daca incepe sa si vorbeasca, banuiesc ca ramane in picioare a doua varianta.
  • pAI DE CE CREZI CA A AJUNS ACEST FORUM IN HALUL ASTA? Aici e ca si in armata, nu sunt sef acasa si imi vars frustrarile in garnizoana. Muie_rilor!
  • Jignesti femeile de data asta, asta-i un hibrid.
  • Nu le jignesc si o mai spun o data, MUIE_RILOR!
  • Aha :))))))
  • greu te mai prinzi si matale ;))
  • M-am molipsit.:))))
  • Pai vezi, cu cat stai mai mult in preajma lor te infectezi. Contagiosilor, ne umpleti de prostie. Hai mai bine sa dai cafeaua aia.
  • Ratatii si frustratii forumului iar mi-au banat celalalt nick. Cat de lasi sunteti incat sa continuati in aceeasi prostie zi de zi. Voi nu pricepeti ca nu ve-ti fi lasati in pace atata timp cat nu ne lasati in pace si nu primim niste raspunsuri pertinente? V-am mai spus ca sunteti niste lasi si niste muie_ri.
  • Sasee, a revenit handicapatul. :)))))
  • =)) Pai trebuie sa-si verse frustrarile si lipsa de reactie pe posturile noastre
  • I-ar trebui un laptop cu oglinda, s-ar scarbii repede de ce vede.
  • Fatza de cur asta, e prea prost sa inteleaga ca poate sa ne opreasca.
  • O masca Milotec pentru fata lui BouDevil cam la ce pret ar fi ? Sa fie va rog mata.
  • Pentru felatie si clisme, apelati la BouDevil
  • Clisme si alte fantezii, ID mess boy_devil_2000
  • Profesor limba romana, meditez orice nivel. ID mess boy_devil_2000
  • pentru cip tuning este cineva? si ce trebuie sa fac ca sa primesc discountul?
  • Ii trimiti lui CUMNATU niste bani, dupa care cip cirip iti iei zborul de aici :))))
  • Incearca la BoyDevil, nu le are cu chipurile insa are o muieeeee, te caci pe tine de ras.
  • Sa te uiti 2 minute la Boy-Devil, fara sa razi.
  • adik? ce vrei sa zici? Nu cred k e frumos sa te iei de cinva care nui online
  • Daca-l vezi vei intelege.Daca-l mai si auzi vorbind........dezastru.
  • Sistiicevaiamaiduteinplm
  • sa cred ca astai tratamentul cel primesc noii inscrisi pe forum, e vre1 fel de botez or something?
  • Stai sa intre fratica si pet-ul lui sa vezi ce botez ai sa primesti :))
  • Colaboratori sunteti toti fraierii care-i trimiteti bani acestui tzepar numit CUMNATU.
  • sa ma kk pe siteul vostru, am pierdut 5 min sam fac cont ca sa aflu de scoda mea
  • Apropo de primitiv, iata un exemplu referitor la genul de oameni care tin fraiele acestui forum. Concluziile le trageti voi :
    dirk_digger2003: ce faci baiete?
    boy_devil_2000: cine sa ma sui pe mata esti ?
    dirk_digger2003: N-am zis nimic de mama ta, tranzmite-i salutari din partea mea
    boy_devil_2000: pai zi cine esti cap de guma
    dirk_digger2003: ce dreaq mah baiete, nu ma stii?
    dirk_digger2003: sau nu stii cine sunt?
    boy_devil_2000: pai cine esti ?
    dirk_digger2003: sunt prietenul tau!
    boy_devil_2000: zi cine esti sau ii dau si lu mata ignore
    dirk_digger2003:
    dirk_digger2003: esti grozav
    dirk_digger2003: Mah, te pune cumnatu sa stergi?
    boy_devil_2000: ma pune mata sa o sterg la gura de slobozi ba rapan infect bagamiasi pula in mata de incompetent
    boy_devil_2000: ca ai 1000 de ani si degeaba ii ai
    boy_devil_2000: traiesti degeaba ba pula sculptata
    dirk_digger2003: esti mai prost ca pwla mea bah, oligofrenule
    boy_devil_2000: posibil... poate pula ta are si vreo 5 facultati
    boy_devil_2000: in primul rand... nu imi pun mintea cu tine... ca pierd timpul aiurea... si in al doilea rand nu ti-e rusine sa dai dumele alea de kkt pe forum ?
  • pai cind naibii le scri asa repede ca io nu pot decit citeva cuvine
  • Piese sh din dezmembrari

Elemente interior si kituri airbag, piese mecanica, directie, suspensie si elemente caroserie

http://pieseoctavia1.blogspot.com/

Tel: 0769775372
  • salut
    stie cineva cum pot face o dublura de cheie la un pret rezonabil
  • EU ADAUG COMENTARII CA ASA VREA PULA MEA
  • MI SE RUPE PULA DE VBELE VOASTRE,FLAMANZILOR.
  • DUPA BOCURILE GRI STAM NOI MAJORITATEA,SA NU SE VADA FOAMEA ,SA NU SE VADA BAIETII CARE-I PROSTESC PE PROSTI SI FETELE CARE NOAPTEA VAND PIZDA LA COLT,
    BULANGII SI CACANARI O SA FIE TOTDEAUNA , IAR DE VOI NI SERUPE PULA.
  • Un handicapat.
  • sa traiti bine
  • am vorbit azi cu directorul de marketing skoda constanta CRISTIANA PINTILEI , si e dispusa sa faca unele demersuri pentru a imbunatati imaginea ,promovarea ,si alocarea de fonduri pentru forum.
  • coco se futen cur pentru numai 1 leu. are talient baiatu
  • informatii de cacat
  • ha ha has hadgfh,yyyyyyyyzhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
This discussion has been closed.
All Discussions

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!