Bucuresti, desteptarea ca vine primavara si trebuie sa cante pupaza
  • M-am gandit ca daca tot vine primavara, chiar daca mai este mult pana atunci, sa organizam si noi o mica intalnire. Intalnire in fata la Academia Militara in data de...., ora...., preferabil sambata. Astept propuneri si inregistrare la intalnire!
    Eu propun data de 23 februarie 2008! ora 13 Tinuta obligatorie (pupaza spalata)!
  • sa va mobilizati si cu calendarele oleaca ca sa strangeti membri!
  • Putem, daca vreti sa ne intalnim in acelasi timp cu cei de pe 4tuning. Skoda Meeting. In 1 martie...
  • s-a mai discutat o data chestia asta! intalniti-va voi intai sa va cunoasteti apoi vedeti cum aranjati o intalnire si cu ei!
  • Pai da, dar stii care-i chestia, ca oamenii aia sunt 15, dar se intalnesc destul de des...noi abia ne-am strans 2 oameni in bucuresti data trecuta si nici nu ne-am intalnit...de aia zic eu de Skoda Meeting-ul lor.

P.s. E doar o parere deci nu sariti
  • noi trebuie sa strangem un club de sine statator nu sa ne lipim la altii ca ei se strang 15 oameni! noi am inceput de jos si vom urca! de asta va ziceam de promovare! in Iasi s-a facut promovare si speram sa ne strangem cativa oameni de o intalnire!
  • sunt 17 membri din bucuresti fratele meu
  • :) ne vedem si de 4tdays pe 15 martie :) ... ce se incearca pe 4t e o intalnire intre prieteni care conduc skoda in general, nicidecum de un club ... eu s-ar putea sa fiu de fata ... dupa intalnirea asta ne putem retage usor noi astia din fanoctaviatour intr-un loc mai retras si incropi o intalnire a noastra cu poze si alte alea :D
  • pai or fi 17, dar daca la 'strigarea' trecuta doar 2 au sarit la cap.....
  • am sa ii anunt pe toti personal, si o sa va trimit la toti sa va schimbati intre voi numere de telefon
  • pe 23 febr lucrez poate duminica dc mai sunt doritori
  • atunci ramane 24 la ora 13
  • da, eu vin ori sambata ori duminica 23-24... dar sa ne intalnim noi, nu sa ne alipim la altii cum a zis Razvan Iasi... ce noi nu suntem capabili sa punem de o inalnire???? Hai aduc eu grataru si micii si voi berea si aparatu foto :))) Suna bine ah??? poate asa se strang mai multi :)))
  • tu berea si micii.noi venim cu pupezele binenteles
  • asa ma gandeam si eu fuki. mai intai sa ne cunostem noi si dupa aia om vedea ce-om mai face tu aduci gratarul si micii si eu copanele:)). asa poate e mai atractiv:))
  • deci pana acum suntem trei, si am un butoi de bere pe balcon:))
  • vin si eu la bucuresti, nu ma uitati, va las ID de mess djdanchirana, ma anuntati, vin neaparat
  • vin si eu la intalnire ... id meu e ...b0b_82
  • uite asa ne strangem de un gratar:))
  • si bineinteles si cei care nu au inca masina pot sa vina, doar trebuie sa ne cunoastem. suntem frati pana la urma, nu?
  • fuki da-mi si mie id tau ca a te pot contacta. al meu este rosugeorgeb
  • ma bag si eu pt 24 feb, ora 13.00.
  • impreuna cu ceilalti
  • nu se mai baga nimeni la intalnire?
  • nu ! nu 24!! orice alta data, insa nu weekendul 23-24. :(((((
  • ai sa ai ocazia alta data, nu o mai amanati, eu ma duc sambata la zmeii din iasi
  • @jm3 ne vedem alta data, promit, numai lasa-mi id si te contactez eu! oricum tot o sa ne intalnim de acum incolo! doar trebuie sa facem si noi un gratar cum da iarba!
  • id mess: justm3now
  • ok! te caut maine, ca azi are fiimea treaba cu calculatorul:))! Asa este cand ai copil mai mare:))
  • gata meteor man te-am bagat in lista ;)
    PS: am primit si mesajul tau.
  • ai fratilor din bucuresti v-ati speriat de doi fulgi de zapada? va astept sa confirmati participarea!
  • eu vin... unde ai zis k e intalnirea?
  • sa va uitati la poze sa vedeti ce vreme am prins la Iasi si am rezistat acolo la intalnire pe ninsoare!
  • mai cumnate hotaraste odata!s-au asteptam coltul ierbii
  • nu eu hotarasc, deja aveti un reprezentant zonal meteor man, Bogdan Rosu, cu el discutati despre intalnirile din Bucuresti, stickere si ce mai trebuie inoit.
  • @ stedar te astept pe 24 in fata la academia militara, si vino cu date despre scutul ala!
  • membri noi care vor participa la aceasta intalnire care inca nu au trimis datele lor, rog sa le dea lui meteor man, multumesc
  • cei care vor sa participe la intalnirea de la bucuresti le reamintesc ca va fi duminica pe 24 februarie, si va rog confirmati participarea ca sa stim si noi cine vine!
  • eu unul vin.cu pupaza curata binenteles
  • si eu vin... :) id mess: sandreiutz
  • meteor man, io nu pot pe 24 feb ca-s plecat, dar hai sa ne cunoastem toti din bucuresti si pe alte cai: mess, mail, tel ca sa putem sa tinem legatura mai usor. stai sa deschid un topic si sa ne organizam "filiala".
  • Academia Militara?? pe bd. george cosbuc, nu?
    vin si eu... :)
    ID mess: dansibiudnc
  • nu acolo academia militara PUNCT DE REPER RAZOARE
  • @micu mersi!
  • vin si eu , djdanchirana, tocmai de l
  • tocmai de la 180 km
    sper sa fim cativa
  • Multumim pentru invitatie si mesaj "meteor man" , nu promit nimic dar il am pe dan reprezentant in caz ca nu ajung.
  • am inteles mesajul Alex79127 tinem legatura!
  • a ramas la ora 13 ?? poate ajung si eu din craiova :D ... duminica da?

o sa fiu unul dintre intrusi :D ...dar pe mine sa ma asteptati la intrare ca e grav pe acolo :))
  • da remus duminica dc vii treci prin fata blocului meu se dai un claxon. dc te hotarasti remus imi dai un telefon duminica

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!