nu ne ajutam deloc in trafic ! am putea ca doar suntem o familie
  • nu suntem putini care asteapta sa iasa de pe o stradutza laterala sa intre in coloana care dupa cate am vazut eu mai lasa liber cateodata.am avut nesansa sa nu pot intra in rand si mai ales intre 2 SOT .mai multa bunavointa fratilor va rog.va multumesc
  • nu te-ai intalnit cu mine ca sigur te lasam !!!!
  • poate ca nu erau atenti la tine.... cine stie... se poate intampla oricui sa nu fie atent in trafic la ceea ce se intampla pe langa masina... ma refer pe trotuar, pe stradutele laterale.... lumea e stresata, e obosita, e grabita... cine stie care au fost motivele pentru care nu te-au lasat..
  • Pe langa cele spuse mai sus, ar trebui sa stii totusi ca nu toti posesorii de SOT sunt ca noi.. ;)

Am vazut multe SOT, cele pe care le-am vazut in Bucuresti, majoritatea aveau nr. de IF, cu geamuri fumurii, brizbrizuri agatate de oglinda, diverse inscriptii pe luneta (chestii gen "NIKE" ) manele bubuind in boxe, etc. etc.

Cu siguranta nu vei vedea un astfel de specimen sa fie ingaduitor in trafic. Asta e doar categoria cea mai neagra (fara aluzii rasiste.. :)) ).. mai sunt insa si specimene fara masini "tunate" care la fel de "smecheri" sunt..
  • stai usurel nu ne baga in aceiasi oala ca si eu am nr de IF am si muzica pe masina si o sa pun si geamuri fumurii.sa inteleg ca tu esti din Bucuresti?sa fiu sincer merg zi de zi prin bucuresti(la facultate) si Bogdane nu este chiar asa
  • ma scot din sarite soturile cu manele in ele! de asemenea mai dau prioritate daca sunt calm cand merg in coloana! dar pe taxisti am boala! conduc prea nasol si enervant si creeaza pericole aiurea!
  • @gaby sgg

Fiind membru al acestui club, e clar ca nu esti in aceeasi oala... nu am generalizat, sau cel putin n-am vrut sa sune ca o generalizare.. n-am zis ca toti cu geamuri fumurii, ca toti cu nr. de IF, etc. Am zis majoritatea celor pe care i-am vazut aveau ceva din semnele astea "distinctive" pe masina.. :) Hai ca sigur stii la ce fel de specimene ma refer... ai intalnit si tu in trafic pana acum, mai mult ca sigur..
  • sunt o gramada de primitivi de astia, asta e sunt ai noshtrii
  • Bun, am nr. de Bucuresti, geamuri fumurii, da' la mine in masina se asculta fie ACDC, Maiden, Iris, ma rog, rock in general, fie muzica simfonica. Si dau prioritate... Sigur nu ne-am intalnit in trafic, de obicei sunt genul care lasa de la mine. Manele?! La mine in casa si in masina nu s-au ascultat niciodata. Nici macar cand aveam Dacie. In orice caz, daunatoare specie...
  • domane fereste, sa nu aud de manele in masina... nu neaparat SOT dar la oricene sa aud manele in masina suna PENIBIL...ca sa nu mai aduc si alte comentarii...
  • subscriu chris nici la mine nu s-au auzit vreodata manele
  • manele ,rock ,simphonica ,populara nu mai conteaza ideea este ca omul se uita insistent la tine si te faci ori ca sta rau oglinda ori te gandesti ca poate ala din spate te lasa >>>>:))astai viata , dar poate din cei care au postat cate ceva aici la aceasta discutie sa isi aduca aminte cand vede cate un obosit ca vrea si el omu sa nu mai intarzie la munca.va multumesc ptr intelegere al vostru posesor de SOT din Iasi cu nr. de B
  • Adevaru e ca atunci cand esti beat, la oricine ai fi in masina cauti cd`uri cu manele :)). Am si eu unul de rezerva in caz de nevoie sau mai am prieteni 100% antimanele, pe care imi place sa ii enervez putin.
  • a ajuns departe discutia! daca sunt 100% antimanele si nu-mi plac nici cand sunt beat ar trebui sa port un cd la mine sa ma pot enerva singur in caz de nevoie?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!