Tatuajele auto profesionale
  • Vreau sa dau drumul la o asemenea afacere. Stie careva vreo firma de vopsele tari care sa nu necesite coacere dupa ce sunt aplicate? eventual vreun website?
  • Nu sunteti tentati de acest subiect?
  • Sunt tentat chiar sa-mi fac un asemenea tatuaj, discret dar mi-ar place. Din pacate nu te pot ajuta cu ce-ti trebuie tie. Incearca sa faci un topic pe 4tuning.ro. Sigur gasesti acolo pasionati si chiar profesionisti in domeniul 'tatuajelor' pe masini...

Oricum daca dai drumu la asa ceva sunt primul tau client :D
  • am cumparat deja un aerograf si mai urmeaza unul. pana in vara 2008 vreau sa fac si asa ceva ca obiect de activitate.
  • al doilea client daca faci un scorpion frumos si daca vii tu la Iasi
  • o sa incerc sa fac acest lucru, mai ales ca in iasi am facut facultatea, iau si eu o vacantza de cateva zile sa imi mai aduc aminte de vremuri frumoase si nebune. Cand o sa dau drumul la afacere vorbim.
  • aici ma bag si eu...... un little boy_devil cred ca ar sta bine undeva pe haion :D
  • aaaa dar tot la iasi daca vii :D
  • vin frate vin, ce nu fac eu pentru voinicii mei
  • :D ms inca odata
  • @CUMNATU vezi ce repede merge treaba! dar tre sa am un demo intai! sa vada lumea o opera de arta pe masina mea si sa le zic k pot avea si ei:D
  • dap.....lojik..facem reclama prin iasi.....un procentaj ceva daca aducem clientzi ??? :D
  • da iti dam % din actiunile forumului! eu zic sa facem un concurs care aduce mai multi oameni activi pe forum! da sa facem niste carti de vizita ceva pentru ca eu am gasit acest forum din greseala cand cautam o poza cu o octavia pe net!
  • nu ai gasit din greseala, suntem pe google inainte de skoda romania, fa o incercare si da la cautare istoric octavia si sa vezi minunea, erau si ei mirati. cat despre promo in curand o safac niste carti de vizita si va trimit sa da=ti la oameni sau sa puneti pe masini.
  • eu de pe 4tuning.ro am aflat de site-ul asta.....si kiar e marfa ca "cineva" s-a gandit la un fanclub..... BRAVO CUMNATE,cand vii la iasi dau 3 beri (FARA ALCOOL) :D
  • ce alcoholl:))
  • sambata viitoare vin la iasi si poate ne vedem toti. ce ziceti?
  • @Boy_Devil, de la cine ai aflat de pe 4tuning?
  • chiar asa cum ai aflat de pe 4tuning?
  • pai.....sincer nu mai stiu de la cine am aflat de pe 4tuning..... am sa ma uit si am sa va zic :)
  • asteptam ...
  • baga o reclama mascata acolo chiar daca te da afara:D
  • nu e kiar asa Razvane,ca afli multe kestii si acolo ;)
  • fa un cont fantoma si pui o reclama:D
  • Razvane,ce capos esti :))) faza e ca ei blokeazul ip-ul nu userul ;)
  • mergem la internet cafe:)) daca vrei orice are o rezolvare!
    IDEEA in sine e sa facem multa reclama pt ca e mai bine pentru toata lumea si banuiesc ca sunt multi care au intrebari si nu s-ar duce la dealer sa intrebe! deja au aparut multe poze si tot mai multa lume! Si la mai mare!
  • am bagat eu link acolo, am luat o cearta micuta dar sper sa fi adus 1 - 2 membri noi ...
  • mancuso cred ca de la tine am aflat de pe 4 tuning ;))
  • vezi ca se leaga treaba! respect pt mancuso!
  • reclama e binevenita si aduce membri care nu prea petrec timp pe internet sau nu stiu cum se mananca . trebuie directionati la noi si informati constant. se spunea pe forum la un moment dat despre flyere s.a.m.d. sa inteleaga lumea sa specificam avantajele etc. in primul rand avantajele sunt ca afla informatii pe care dealerii nu le furnizeaza, afla despre problemele reale, in ceea ce priveste discounturile si alte fente de astea ne zbatem sa colaboram cu firme fara sa intindem coarda, astfel incat situl sa nu creeze impresia de bazar sau chilipir.
  • thanks ! respect pentru cei care au facut acest funclub nu pt mine, eu doar am spus mai departe, pe softpedia mi-am pus banner la semnatura si am sa postez pe diverse topicuri auto skoda, nu s-a legat nimeni de semnatura mea pana acum iar daca se leaga cineva o sa fie prea tarziu, au fost infectati cu microbul fanoctaviatour !

@CUMNATU, da man eu am zis de flyere dar nu pt mine, eu am intelez avantajele de a fi membru al acestui site, vroiam pt altii, sa le pun pe masini...
  • or sa vina si alea in curand, acum ne concentram pe tochitura si vin, este timp, dupa sarbatori invadam cu sigurantza.
  • am mai adus un membru, a zis ca o sa-si faca cont, pescuit de pe alt site!
  • ;) ;) ;) ;) ;)
  • salutare....am aflat si eu despre siteul asta cautand pe google. Foarte tare....aaaa si sa nu uit..sunt si eu mandrul posesor al unei Octavia Tour 1.6 MPI.
  • bine ai venit jm3.pai ce mai stai, sa vedem masina si eu astept datele tale adresa de resedinta tel nume user site sa te pot identifica etc. ai sectiunea in galeria foto - octavia ta, acolo ne punem noi masinile, iar in tunning daca ai ceva ce nu am vazut trimite-mi pe mail la office@cassysdesign.ro, la fel si pozele cu masina ta daca nu te descurci cu postatul pe sectiune.
  • ATENTIE! acest forum creeaza dependenta si buna dispozitie si o stare avansata de informare!
  • Daca aveti reactii neplacute consultati un dealer sau urmati o cura de o saptamana cu tdi sau orice varianta de medicament skoda octavia.
  • ne-am gasit si slogan
  • he he he ;-D
  • ce se mai aude brodos, ai reusit sa transmiti mesajul meu?
  • iti dau pe mail? sau intri pe mess?
  • intru pe mess, te astept mai pe seara la umbra copacului
  • asteptam sa te apuci de aceste tatuaje si sa fim primii care au asa ceva! este o idee f revolutionara si cred ca va prinde bine piata! oricine isi doreste un model pe masina la care sa poata renunta cand se plictiseste si sa nu ramana urme de abtibilt!
  • Nu ai mai spus nimic de tatuaje :)

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!