buton comanda ac
  • sal sunt nou pe la voi am si eu o octavia tour super ok masina da ma si eu cateva nemultumiri si intrebrai in
    acelas timp.
    ce nu imi place la ea e interioru, am luat cu ac, bugetu si atunci asa era e model 2006, lumina de la bord naspa am pus alb cu rosu si mici modificari . acu intrebarea me este daca as lua o comanda de ac de la octavia 2 ar merge nu tot panou ci doar butoane si afisaj caci am vazut ca e ceva mai frumos facut are ceva scris , schimba na . dac puteti sa ma ajutati pls sa nu dau bani aiurea
  • a apropo de modificarile care l-am facut am sa pun o poza , lumina la bord si tot ce inseamana lumina alb cu rosu merita
  • daca tu crezi ca merita la un cazan sa pui atitea..treaba ta..
  • nu ma ajuta nimeni si pe mine?
    stie cineva?
  • nu cred ca merge..incearca sa intrebi un electrician de la reprezentanta.. cine stie cum sunt mufele si comenzile la cele 2 modele!
  • nu se poate monta de la octavia 2, e total diferita octavia 2 de octavia 1, in schimb poti pune climatronic tot de octavia 1 daca ai deja aer conditionat dar e nevoie de ceva piese, munca si multa indemanare.

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!